Bezhotovostní půjčka Provident

Firmy se seriózním jednáním, skutečně dobrými službami a žádnými skrytými poplatky se hledají opravdu těžko. Výjimkou je ale kupříkladu bezhotovostní půjčka Provident, která se může pochlubit zejména přesně a jednoduše stanovenými podmínkami, díky kterým získala i 1. místo v Indexu etického chování, který vytvořil Člověk v tísni.

O Providentu

Provident půjčka je založena především na rychlosti, slušném jednání a komunikací se zákazníky. Firma se o své klienty dle kladných recenzí skutečně stará a její tradice běží již od roku 1880, kdy byla založena ve Velké Británii. České zákazníky pak obsluhuje od roku 1997 a číslo klientů se již vyšplhalo k téměř 1 milionu.

Kdo může získat půjčku Provident?

Mezi hlavní kritéria této půjčky patří:

  • Občanství České republiky.
  • Věk na 18 let.
  • Pravidelný příjem.

Společnost vždy poměrně důkladně prověřuje bonitu klienta, i když je třeba říci, že nároky příliš vysoké nejsou. Platí zde jednoduché pravidlo – pokud jsme schopni půjčku splácet ze svých příjmů, není důvod k tomu, aby nám žádost byla zamítnuta. Co se reálných dokladů týče, vystačíme si se žádáním s občanským průkazem v ruce, potvrzením o příjmu a dokladu o trvalém bydlišti. Ve vzácných případech společnost navíc vyžaduje potvrzení o sociálním pojištění. Požádat můžeme i prostřednictvím jednoduchého online formuláře, který nalezneme na webové stránce společnosti.

Výhody půjčky Provident

Bezhotovostní půjčka Provident nám nabízí:

  • Částku ve výši od 4000 Kč do 80 000 Kč.
  • Půjčku na cokoliv a bez ručitele.
  • Jasnou a transparentní smlouvu.
  • Možnost sjednání půjčky už do 48 hodin.

Splatnost půjčky může být přitom nastavena až na 100 týdnů, a to s možností splatit celou částku předčasně.