Co byste měli vědět o svých obchodních partnerech?

Úspěšní podnikatelé moc dobře vědí, že alfou a omegou kvalitní spolupráce mezi dvěma subjekty je dostatek informací. Jinými slovy – než se setkáte s potenciálním obchodním partnerem, měli byste si ho důkladně proklepnout. Což znamená investovat spoustu času do hledání informací všeho druhu.

Mělo by vás zajímat, zda daná firma není v insolvenci, jaké jsou její vazby s ostatními firmami a spoustu dalších věcí, díky kterým si o ní uděláte objektivní obrázek. Co byste však řekli na nástroj, který by vám naservíroval všechny informace na jednom místě? Už žádné brouzdání na webu a sbírání kamínků do mozaiky – portál FIRMO vám ušetří čas a starosti.

peneznitipy_cz_firmo_cz_01

Co je to FIRMO a jak funguje?

Portál FIRMO provozuje společnost FORDESK s.r.o. a databáze momentálně čítá více než 3 miliony subjektů. Najdete v ní informace o živnostnících a malých firmách, stejně jako o gigantech jako například GLOBUS.

Rejstřík firem a osob obsahuje informace z obchodního rejstříku, registru živnostenského podnikání, insolvenčního rejstříku, veřejného seznamu dlužníků a spousty dalších zdrojů. Dozvíte se o tom, kdo je nespolehlivým plátcem DPH, kdo pobírá dotace z EU, ale také o volných pracovních místech, patentech a podobně. Neméně zajímavé jsou také vzájemné vazby, na základě kterých zjistíte propojení osob a společností. A aby toho nebylo málo, systém umožňuje sledování vybraných subjektů a neprodleně informuje uživatele o změnách.

Shrnuto a podtrženo, máte-li se o vašem obchodním partnerovi nebo konkurenci něco dozvědět, stoprocentně to najdete právě v registru firem a osob FIRMO.

peneznitipy_cz_firmo_cz_02

Kolik vás budou informace stát?

Ale co za to? Kvalitní služby sice nejsou zdarma, nicméně v případě portálu FIRMO získáte základní informace bezplatně. Budete-li chtít, můžete si připlatit za některý z vyšších tarifů (doporučujeme) a získat tak přístup ke kompletním informacím. Ještě předtím si ale rozhraní systému zdarma vyzkoušejte – koukněte se třeba na profil firmy AGROFERT.