Profesionální skartace dokumentů se vyplatí

Potřebujete se ekonomicky, ekologicky a především šetrně zbavit většího množství dokumentů? Pokud ano, vsaďte všechno na profesionální služby v této oblasti. Výbornou volbou je společnost Ekoskart, která se touto problematikou zabývá. My se v následujících řádcích budeme soustředit kompletně na její služby a poukážeme si na výhody, jež s sebou profesionální skartace dokumentů Praha nese.

Komplexní likvidace jakýchkoli dokumentů

Profesionální skartace dokumentů pochopitelně pojímá likvidaci listů papíru aneb bloků či knih. V současnosti jsou ovšem data zanesena především elektronicky, a to hlavně na nejrůznějších nosičích typu DVD či DC anebo ještě na starých disketách. Vše je často třeba zlikvidovat a v domácím prostředí byste si takovýmto úkonem poradili jen velmi složitě. Podobný problém by nastal i se zalisovanými důležitými dokumenty, mezi které patří občanské průkazy, pasy a další. U Ekoskartu si můžete být jisti zcela ekologickou likvidací veškerých dokumentů a naprostou diskrétností.

Velkokapacitní skartovačka si poradí

Veškerá likvidace je realizována na vysoce výkonné profesionální velkokapacitní skartovačce HSM FA 500.2. Ta nabídne možnost výstupní velikosti částic stanovenou na 6×40 až 53 mm. Přesné normy NBU zabraňují uvádění přesného rozměru výstupní velikosti částic. Pokud potřebujete skartovat velké množství dokumentů, můžete klidně využít i možnosti jejich přepravy z původního místa tam, kde budou zlikvidovány. Při procesu skartace můžete být přítomni a na veškerou činnost dohlížet, což ještě více podpoří maximální průhlednost celého procesu. Vystaven bude samozřejmě také protokol o ekologické likvidaci. Pytle, bedny a šanony vám budou vráceny v původním stavu nazpět. Velkou výhodou je pochopitelně také velmi nízká cena celého procesu. Ušetříte tak nemalé finanční prostředky.