Půjčka bez doložení příjmu se vyplatí

Potřebujete rychle půjčit peníze? Pokud ano a banky vyžadují doložení příjmu, musíte najít optimální řešení u některé nebankovní společnosti. Výbornou volbou je půjčka bez doložení příjmu, kterou si můžete vzít na webu pujcka-bez.cz. Jejím poskytovatelem je společnost I.B.G. Money Czech s.r.o. mající s poskytováním úvěru dlouholeté zkušenosti. Založena byla na začátku roku 2011. Na hlavní výhody této půjčky se podíváme v následujícím textu mnohem podrobněji.

Půjčit si může každý

Zmiňovaná půjčka bez doložení příjmu umožňuje získání finančních prostředků pro každého. Skupiny lidí bez pravidelného příjmu v podstatě u konvenčních poskytovatelů finančních služeb nemají šanci. Na internetových stránkách pujcka-bez.cz si mohou klidně půjčit i starobní či invalidní důchodci, ženy na mateřské dovolené a jiné skupiny občanů, které nemají pravidelný příjem plynoucí za zaměstnání.

Až 25 000 na cokoli

Za velký plus lze považovat i fakt, že si budete moci půjčit až 25 000 korun. V minimu se může jednat o částku 5 000 korun. Splatnost je variabilní a pohybuje se v závislosti na celkové vypůjčené sumě. Začíná na 20 dnech a končí na 2 letech. Za výhodu lze určitě považovat i možnost využití peněz na cokoli dle vašeho uvážení. Nikomu nebudete muset dokladovat, co jste si za získanou finanční částku koupili.

Bez nahlížení do registru a zajištění

Půjčit si mohou dokonce i lidé, jejichž jména figurují v některém z registrů dlužníků. K získání půjčky nebude zapotřebí ani zajištění. Prokazování bonity je velmi rychlé a obejde se bez jakýchkoli zbytečných administrativních úkonů. Peníze můžete obdržet na vaše osobní bankovní konto, popřípadě přímo v hotovosti prostřednictvím poštovní poukázky. Maximálně jednoduché je i uzavření úvěru, které probíhá za pomocí vyplnění online formuláře žadatelem.

Jak sehnat nejlevnější plyn? Ušetřete až 5000 Kč ročně!

Díky aukčním nabídkám plynu získáte neveřejnou cenu, kterou vám jiná společnost nedá. Ušetřete až 5000 Kč.
www.aukcninabidky.cz