Smart půjčka pod drobnohledem

dollar-544956_1280Budete-li hledat mezi nebankovními půjčkami některý z výhodných produktů, zcela jistě mezi ně bude patřit také Smart půjčka. Jedná se o úvěr, který je poskytován v rozmezí od 5000 do 70 000 korun. Pokud nedosáhnete na půjčku u banky, pak vám nabízí ideální možnost získání finančních prostředků v co možná nejkratším časovém intervalu. Doba splatnosti je přitom stanovena v rozmezí od 13 do 16 měsíců. Peníze jsou poskytovány i lidem majícím záznam v registru dlužníků.

Hlavní výhody Smart půjčky

V první řadě je Smart půjčka výhodná zejména tím, že dokáže nabídnout finanční prostředky každému člověku. I přesto, že vás odmítnou banky a jiné finanční instituce, můžete mít hotovost, s níž budete disponovat kdykoli, když to bude zapotřebí. Výhodné je i to, že na první půjčku získáte až 70 000 korun, což se u mnoha konkurenčních společností říct nedá. Většina úvěrů se omezuje napoprvé pouze na nějakou nízkou sumu. Až si vás jako klienta daná společnost prověří, můžete se dostat klidně i na vyšší cílovou částku. Samozřejmostí je i diskrétnost, kdy konkrétní zaměstnanec poskytovatele přinese finanční částku v hotovosti přímo na vaši adresu. Například Cofidis půjčka a jiné úvěry tuto možnost nenabízejí.

A co nevýhody?

Fakticky jakákoli hotovostní půjčka má pochopitelně i spousty nevýhod. U Smart půjčky je třeba uvést jako první fixní dobu trvání půjčky, a to buď 13, nebo 16 měsíců. Dále je nutné upozornit na vyšší RPSN. Jestliže disponujete minimální bonitou, musíte brát v potaz, že bude nezbytná osoba spolužadatele. Uvést je nutné také adresu trvalého bydliště, kam vám obchodní zástupce poskytovatele doručí hotovost. Dalšími podmínkami je aktuální zaměstnání. Jste-li bez práce, pak nemáte šanci na půjčku dosáhnout. To samé platí i pro případ exekuce. Té je třeba se také vyvarovat. Smart půjčka totiž pro takovéto žadatele určena není.