Ušetřete na bydlení s inteligentním domem od Green Motion s.r.o.

Moderní bydlení lze dnes realizovat v mnoha nejrůznějších podobách. Důraz je přitom kladen zejména na maximální komfort života a také na ekonomické hledisko. Pokud chcete zkrátka bydlet v luxusu a za solidní peníze, pořiďte si inteligentní bydlení, které vám to umožní. Výbornou volbou je inteligentní dům od společnosti Green motion s.r.o. Právě tuto stavbu si představíme v následujících řádcích a pokusíme se poukázat právě na možnosti úspory, které bezpochyby nabízí.

Maximální rychlost stavby

Jednou z hlavních předností stavby realizované zmiňovanou společností je fakt, že vznikne ve velmi krátkém časovém intervalu. Není se čemu divit, jelikož se nejedná o standardní klasické zdění na maltu anebo na lepidlo. Základem je značková pěna Dryfix, která je schopna zajistit skládání cihelných bloků s maximální přesností a bez jakékoli vody. Není tak nezbytné vyčkávat na odpaření se vody ze stavby, protože tam žádná není. “Stavět mohou ostatně řemeslníci klidně i v době, kdy venku prší anebo panují jiné rozmary počasí” vysvětluje Daniel Krčma, jednatel společnosti Green Motion s.r.o. .

Energetická nenáročnost

Samozřejmostí je i minimální energetické zatížení domácnosti. To se již stalo v současné době jakýmsi standardem, do nějž lidé neupouští. Spolehnout se budete moci na vytápění a ohřev teplé vody za pomocí kolektorů nejčastěji umístěných na střeše objektu. “Šetřit tak můžete v ročním intervalu klidně i 80 % celkových nákladů na vytápění objektu.” podotýká Daniel Krčma. Veškeré procesy jsou navíc zautomatizovány, takže se o vytápění v podstatě nemusíte vůbec starat.

Rekuperace vzduchu

Součástí inteligentní domácnosti je pochopitelně i rekuperace vzduchu. V zimním období budete mít zajištěnu dostatečnou konstantní teplotu v interiéru dle vašeho přání a naopak v létě bude interiér dostatečně klimatizován, aby vám nebylo horko. Výměna vzduchu v interiéru probíhá zcela automaticky dle nastavení centrální jednotky. Podrobnou nabídku najdete na www.greenmotion.cz.