5 důvodů proč se vyplatí virtuální sídlo

Každý soukromý podnikatelský subjekt je podle platných zákonných norem mít vlastní sídlo. Adresa je pochopitelně uvedená v obchodním rejstříku. V současné době je ovšem situace taková, že ne vždy se fyzické sídlo vyplatí. Velmi důležitou roli může hrát nejmodernější řešení, jež představuje virtuální kancelář. O faktu, že výhod tohoto řešení je neskutečné množství, se následně přesvědčíme. Třeba přesvědčíme i vás, jestliže momentálně váháte a chtěli byste si virtuální sídlo také zařídit.

Expresní vyřízení

Za velkou devízu je zapotřebí považovat velmi rychlé vyřízení všech formalit. Sídlo firmy tak můžete mít ihned. Většina poskytovatelů dokáže veškeré důležité činnosti zajistit do pouhých 24 hodin. Často však celé vyřízení trvá mnohem kratší dobu. Potřebujete-li rychle zahájit podnikatelskou činnost, máte vyhráno. Do druhého dne můžete mít klidně zápis v rejstříku hotový.

Adresa na prestižním místě

Mít adresu v Praze, anebo naopak v nějaké malé neznámé obci je opravdu rozdíl. A to nejenom ve velikosti! Velkoměsto vám dá zkrátka mnohem více prestiže. Obchodní partneři, a to především ti zahraniční budou na pražskou, případně brněnskou či ostravskou adresu reagovat mnohem pozitivněji. Prestižní sídlo společnosti je logicky i více dosažitelné z pohledu řešení korespondence. Fyzická prestižní adresa je naopak dosažitelná dost složitě, jelikož centra velkoměst jsou již obsazená.

Minimalizace nákladů

Díky virtuální kanceláři také ušetříte spousty peněz. Je logické, že její provoz není tak nákladný, jako by tomu bylo v případě fyzického sídla. Obecně lze hovořit o tom, že cena je nižší o více než 70 %. Přesto budete mít k dispozici profesionální servis se vším všudy a k zastižení budete kdykoli, kdy to bude zapotřebí.

Anonymita zaručena

Každý podnikatel se snaží zajistit vlastní ochranu soukromí. Není se čemu divit, protože medializace nejrůznějších interních věcí není nikdy příjemná. I virtuální sídlo musí být ovšem označeno identifikačním číslem a logicky i názvem společnosti. Dohledatelnost konkrétní firmy tedy není nijak výrazně snížena. Přesto je všechno poněkud anonymnější.

Frekvence kontrol úřadů se sníží

Velmi důležitou výhodou je i snížení kontrol úřadů. Pokud máte všechny dokument v pořádku, jedná se mnohdy o formální záležitost. I přesto ale každému podnikateli zabere další čas příprava na jakoukoli kontrolu. Nemluvě o tom, že se nejedná o zrovna příjemnou záležitost. Virtuální sídlo vás může kontrol do jisté míry ušetřit.

Jak sehnat nejlevnější plyn? Ušetřete až 5000 Kč ročně!

Díky aukčním nabídkám plynu získáte neveřejnou cenu, kterou vám jiná společnost nedá. Ušetřete až 5000 Kč.
www.aukcninabidky.cz