Bezhotovostní půjčka Provident

Firmy se seriózním jednáním, skutečně dobrými službami a žádnými skrytými poplatky se hledají opravdu těžko. Výjimkou je ale kupříkladu bezhotovostní půjčka Provident, která se může pochlubit zejména přesně a jednoduše stanovenými podmínkami, díky kterým získala i 1. místo v Indexu etického chování, který vytvořil Člověk v tísni.

O Providentu

Provident půjčka je založena především na rychlosti, slušném jednání a komunikací se zákazníky. Firma se o své klienty dle kladných recenzí skutečně stará a její tradice běží již od roku 1880, kdy byla založena ve Velké Británii. České zákazníky pak obsluhuje od roku 1997 a číslo klientů se již vyšplhalo k téměř 1 milionu.

Kdo může získat půjčku Provident?

Mezi hlavní kritéria této půjčky patří:

  • Občanství České republiky.
  • Věk na 18 let.
  • Pravidelný příjem.

Společnost vždy poměrně důkladně prověřuje bonitu klienta, i když je třeba říci, že nároky příliš vysoké nejsou. Platí zde jednoduché pravidlo – pokud jsme schopni půjčku splácet ze svých příjmů, není důvod k tomu, aby nám žádost byla zamítnuta. Co se reálných dokladů týče, vystačíme si se žádáním s občanským průkazem v ruce, potvrzením o příjmu a dokladu o trvalém bydlišti. Ve vzácných případech společnost navíc vyžaduje potvrzení o sociálním pojištění. Požádat můžeme i prostřednictvím jednoduchého online formuláře, který nalezneme na webové stránce společnosti.

Výhody půjčky Provident

Bezhotovostní půjčka Provident nám nabízí:

  • Částku ve výši od 4000 Kč do 80 000 Kč.
  • Půjčku na cokoliv a bez ručitele.
  • Jasnou a transparentní smlouvu.
  • Možnost sjednání půjčky už do 48 hodin.

Splatnost půjčky může být přitom nastavena až na 100 týdnů, a to s možností splatit celou částku předčasně.

 

Jak sehnat nejlevnější plyn? Ušetřete až 5000 Kč ročně!

Díky aukčním nabídkám plynu získáte neveřejnou cenu, kterou vám jiná společnost nedá. Ušetřete až 5000 Kč.
www.aukcninabidky.cz