Časem prověřená Provident půjčka

Pokud se momentálně rozhodujete pro některou z nebankovních půjček, měli byste dbát na několik důležitých aspektů. Brát v potaz je třeba hlavně kvalitní zázemí a spolehlivost poskytovatele úvěru. Výbornou volbou je společnost Provident, která nabízí nebankovní úvěry již řadu let. Důkazem o její úspěšnosti budiž i spousta spokojených klientů nejen v České republice, ale i v mnoha ostatních zemích. I my se v naší menší recenzi budeme soustředit na charakteristiky půjčky u Providentu, které jsou přinejmenším hodně zajímavé. Pojďme si tedy jednotlivé údaje přiblížit podrobněji.

Půjčit si lze od 4 000 do 80 000 korun

Začít bychom měli určitě celkovou výší půjčky. Ta je v maximu stanovena na 80 000 korun. Minimální částku, kterou Provident půjčka nabízí, jsou 4 000 korun. Finanční prostředky z tohoto úvěru obdržíte na vlastní bankovní účet, který je jednou z podmínek získání úvěru. Zmínit bychom měli i celkové rozmezí splatnosti. To se pohybuje mezi 11 až 25 měsíci. Je logicky závislé na celkové finanční sumě, kterou si od Providentu půjčíte. Známá je i úroková sazba, a to od 19,7 %. Sami si můžete zjistit klidně i ostatních charakteristiky, jelikož úvěr je maximálně transparentní.

Expresní vyřízení samozřejmostí

Jestliže potřebujete hotovost co nejrychleji, Provident vám vaše plány pomůže realizovat. Hotovostní půjčka totiž může být klidně realizována již do pouhých 48 hodin. Naopak bezhotovostní varianta je dostupná do pouhých 13 dnů. Veškeré vyřizovací formality proběhnou online formou. Jinak se tato moderní půjčka obejde i bez služeb ručitele. Nemusíte obtěžovat ani rodinného příslušníka, ani jiného známého.

Nakupujte dle libosti

Vynikající je i neúčelovost zmiňovaného úvěru. Tento fakt ostatně prozradí i známý portál půjčka-dnes.cz. Díky získanému finančnímu obnosu budete mimo nakupování moci splácet i své stávající závazky anebo peníze využít na nějaké služby.

Jak sehnat nejlevnější plyn? Ušetřete až 5000 Kč ročně!

Díky aukčním nabídkám plynu získáte neveřejnou cenu, kterou vám jiná společnost nedá. Ušetřete až 5000 Kč.
www.aukcninabidky.cz