Chráníte své podnikání dostatečně?

V tvrdém konkurenčním podnikatelském prostředí se jakákoliv chybička může hrubě vymstít. Kolik lidí už přišlo o peníze, protože si dostatečně nehlídali svoje know-how a to, co jejich firmu a produkty odlišovalo od konkurence. Ochranu vašich podnikatelských aktivit nepodceňujte. K větší ochraně produktů a služeb, které nabízíte, pomůže ochranná známka.

Od konkurence se musíte odlišit a chránit své produkty a služby

Ochranná známka jména firmy, jejích produktů či služeb zajistí, že vás konkurence nebude moci kopírovat. Stručně řečeno – pokud si zaregistrujete ochrannou známku na firemní jméno či třeba její logo, nikdo jiný jej už nebude moci používat. Zákazníci a obchodní partneři pak hned budou vědět, že jde o vás, nikoliv o nějakou jinou firmu.

Registrace ochranných známek je poměrně zdlouhavou záležitostí. V České republice běžně trvá celý proces od podání návrhu od 6 do 12 měsíců. Na to se musíte připravit, nic s tím neuděláte. Je pravdou, že pokud dojde ke schválení ochranné známky, vztahuje se na ni retroaktivita. To znamená, že je zpětně platná od okamžiku, kdy jste doručili podání.

Ochrannou známku můžete získat bez starostí

Abyste se nemuseli prodírat složitými právními a administrativními úkony, můžete vše přenechat na profesionálech z Patentoid.cz. Ti za vás vyřídí veškeré úkony, a to na základě vaší plné moci.

Určitě vás zajímá, jaká je u ochranné známky cena. Pokud se spojíte se službou Patentoid.cz, vyjde vás vše na necelých 10.000 Kč. V této ceně je přitom zahnutý už i správní poplatek, který činí 5.000 Kč. Jenže zaregistrování ochranné známky svépomocí vám zabere spoustu času, určitě se tak vyplatí investovat o pár korun více a mít po starostech. Službu využili již stovky lidí. Z referencí, které naleznete přímo na webových stránkách Patentoid.cz, vyplývá, že jde o službu, která má na tuzemském trhu jistě své uplatnění a podnikatelé ji začínají stále více oceňovat.

Ochraňte své podnikání pomocí ochranné známky. Vaše výrobky, služby či logo a název společnosti pak budou moci lépe odolávat konkurenci. A to je v dnešní době mimořádně důležité. Konkurence je stále větší, na trh se derou společnosti nejen z ČR, ale prakticky z celého světa.

Jak sehnat nejlevnější plyn? Ušetřete až 5000 Kč ročně!

Díky aukčním nabídkám plynu získáte neveřejnou cenu, kterou vám jiná společnost nedá. Ušetřete až 5000 Kč.
www.aukcninabidky.cz