Citi kreditní karty se vyplatí

Kreditní karty jsou dnes jakousi samozřejmostí a je možné se na ně v každém případě spolehnout. Rozhodně není od věci pořídit si spolehlivou kreditní kartu od některé ze společností bankovního charakteru. Zajímavou volbou jsou kreditní karty od společnosti Citibank. Podívejme se tedy na základní typy těchto platebních karet a na výhody, které nabízejí.

Různé typy karet

Karty Citi jsou různé a volit mezi nimi můžete přesně takové, které vám budou vyhovovat. Typická je například karta Citi Classic, jež se hodí především pro rodinu. Zajímavá je i karta Citi Life anebo karty pro ty, kteří využívají specifických služeb, na něž jsou karty navázány. Jmenovat bychom mohli třeba kartu Billa Citi anebo Citi mall.cz. Jak již sám název karty napovídá, jedná se o kreditní karty spojené s konkrétními jmenovanými institucemi.

Zajímavé výhody karet Citi

Klasikou jsou 2% z celkového nákupu realizovaného prostřednictvím karty. Vynikající možnost se nabízejí především u partnerů Citi Clubu, jehož členem se stane každý majitel karty. Zapomenout bychom neměli ani na slevy na vstupy do některých zábavných center.

Jak sehnat nejlevnější plyn? Ušetřete až 5000 Kč ročně!

Díky aukčním nabídkám plynu získáte neveřejnou cenu, kterou vám jiná společnost nedá. Ušetřete až 5000 Kč.
www.aukcninabidky.cz