Co byste měli vědět o svých obchodních partnerech?

Úspěšní podnikatelé moc dobře vědí, že alfou a omegou kvalitní spolupráce mezi dvěma subjekty je dostatek informací. Jinými slovy – než se setkáte s potenciálním obchodním partnerem, měli byste si ho důkladně proklepnout. Což znamená investovat spoustu času do hledání informací všeho druhu.

Mělo by vás zajímat, zda daná firma není v insolvenci, jaké jsou její vazby s ostatními firmami a spoustu dalších věcí, díky kterým si o ní uděláte objektivní obrázek. Co byste však řekli na nástroj, který by vám naservíroval všechny informace na jednom místě? Už žádné brouzdání na webu a sbírání kamínků do mozaiky – portál FIRMO vám ušetří čas a starosti.

peneznitipy_cz_firmo_cz_01

Co je to FIRMO a jak funguje?

Portál FIRMO provozuje společnost FORDESK s.r.o. a databáze momentálně čítá více než 3 miliony subjektů. Najdete v ní informace o živnostnících a malých firmách, stejně jako o gigantech jako například GLOBUS.

Rejstřík firem a osob obsahuje informace z obchodního rejstříku, registru živnostenského podnikání, insolvenčního rejstříku, veřejného seznamu dlužníků a spousty dalších zdrojů. Dozvíte se o tom, kdo je nespolehlivým plátcem DPH, kdo pobírá dotace z EU, ale také o volných pracovních místech, patentech a podobně. Neméně zajímavé jsou také vzájemné vazby, na základě kterých zjistíte propojení osob a společností. A aby toho nebylo málo, systém umožňuje sledování vybraných subjektů a neprodleně informuje uživatele o změnách.

Shrnuto a podtrženo, máte-li se o vašem obchodním partnerovi nebo konkurenci něco dozvědět, stoprocentně to najdete právě v registru firem a osob FIRMO.

peneznitipy_cz_firmo_cz_02

Kolik vás budou informace stát?

Ale co za to? Kvalitní služby sice nejsou zdarma, nicméně v případě portálu FIRMO získáte základní informace bezplatně. Budete-li chtít, můžete si připlatit za některý z vyšších tarifů (doporučujeme) a získat tak přístup ke kompletním informacím. Ještě předtím si ale rozhraní systému zdarma vyzkoušejte – koukněte se třeba na profil firmy AGROFERT.

Jak sehnat nejlevnější plyn? Ušetřete až 5000 Kč ročně!

Díky aukčním nabídkám plynu získáte neveřejnou cenu, kterou vám jiná společnost nedá. Ušetřete až 5000 Kč.
www.aukcninabidky.cz