Drahé kovy: Investiční sázka na jistotu

zlata-mincePodoby investic jsou v současné době různorodé. Vložit své finanční prostředky lze do nejrůznějších fondů, nemovitostí a čehokoli dalšího. Z drtivé většiny se ovšem jedná o investice, které jsou nejisté a místo zhodnocení se můžete dočkat ztráty. Jestliže chcete volit jistotu, vyplatí se vložit své peníze do drahých kovů. Jak zlato, tak i stříbro mají tradici a dokážou si dlouhodobě uchovat konstantní cenu. V žádném případě neproděláte a nehrozí problémy, jež jsou jinak u hotovosti spojené se strašákem inflace. My se proto zaměříme na možnosti nákupu zlata a stříbra v různých podobách a doporučíme také spolehlivou společnost, u níž si můžete drahé kovy zakoupit.

Zlato a stříbro v různých podobách

Mnozí lidé si pod pojmem investování do drahých kovů představí hlavně klasické zlaté cihly. Ty se sice dají zakoupit za výhodnou cenu, nicméně rozhodně nejde o jedinou alternativu. Většinou se pořizují v momentu, kdy chce daný investor větší množství drahého kovu. Velmi oblíbené jsou především zlaté a stříbrné slitky, a to především díky možnosti nákupu v rozličné gramáži. Vybírat si lze kusy s hmotností 1 gramu, ale klidně i mnohé další, které mají třeba 2, 5, 10 i více gramů. Pokud byste raději kulaté tvary, máte šanci vybrat si kupříkladu zlaté či stříbrné mince. Jejich vzhled je díky vyraženým emblémům a nápisům zcela ojedinělý.

Nakupujte drahé kovy u specialisty

Pořízení si drahých kovů není nijak levnou záležitostí, a proto se vyplatí vsadit na profesionálního prodejce prověřeného dlouholetým úspěšným fungováním na trhu. Výbornou volbou je společnost AuPortal, a to hned z několika důvodů. Když pomineme spousty zkušeností s prodejem drahých kovů, můžeme jmenovat například přímé partnerství společnosti s Münze Österreich, ČNB, Českou mincovnou, Banco de Mexico, Perth Mint, Heraeus Hanau a mnohými dalšími známými dodavateli. Samozřejmostí je registrace firmy u puncovního úřadu. Zcela diskrétně a anonymně si budete moci zakoupit zlato i stříbro v různých jmenovaných podobách. V neposlední řadě nemůžeme zapomenut ani na velmi výhodné výkupní ceny. Nebojte se proto a klidně si vyberte v eshopu, nebo se zajděte poradit do kamenných prodejen v Praze a Brně.

Jak sehnat nejlevnější plyn? Ušetřete až 5000 Kč ročně!

Díky aukčním nabídkám plynu získáte neveřejnou cenu, kterou vám jiná společnost nedá. Ušetřete až 5000 Kč.
www.aukcninabidky.cz