DRFG a investice

novinyInvestiční skupina DRFG investuje například do dluhopisů, nemovitostí, zdravotnictví, telekomunikací a energetiky.Společnost DRFG investovala do mnoha firem, kde získalo práci velké množství lidí. Můžete v jejich podílových fondech efektivně zhodnocovat své peníze a využít k tomu i DFRG dluhopisy. Společnost má dlouhodobé velmi dobré vztahy například v Lichtenštejnsku, které je i spolu s Lucemburskem velmi významným fondovým centrem v Evropě. Fondy disponují evropským pasem a dá se s nimi operovat na území celé Evropské unie.

Investice DRFG

Jeden z prvních fondů je zaměřený na firemní i státní dluhopisy. Ten také podléhá nejpřísnější evropské regulaci UCITS. Můžete do něj vstoupit od 100 korun měsíčně. Další fond je zaměřený na nemovitosti, kdy držitel podílových listů bude spoluvlastnits ostatními investory, na rozdíl od dluhopisů,konkrétní nemovitosti. Fondy jsou nejbezpečnějším způsobem investice pro ty, kterým jejich peníze leží na účtu a nevydělávají.

Projekty DRFG

Pod značkou investiční skupiny DRFG naleznete nejen investiční fondy, ale i další aktivity. Jde zejména o snahu o podporu firem, založených na hodnotě lidí, kteří ve firmách pracují. Pro studenty byl zase založený projekt Unifer, ve kterém studenti na reálných zakázkách mohou získat praxi již při škole. Pro mladé lidi, kteří opouštějí školu se znalostmi několika světových jazyků, procestovaným kusem světa a velkým rozhledem je to nová šance. Získat s DFRG zkušenosti, je pro ně velkým přínosem.

Důraz je při tomto způsobu investování kladenna to, aby byznys nestál pouze na lidech a okolnostech, které výrazně ovlivňují jejich vývoj, jako je třeba fluktuace týmu. Je zde kladen velký důraz na projekty v energetice či nemovitosti, které jsou lidským faktorem méně ovlivňovány než třeba IT společnosti. Konkrétně jde například o výrobu vlnité lepenky, výrobků z papíru, zakázkové krejčovství Galard s produkcí obleků a košil na míru. Velkou budoucnost má i oblast telekomunikací a zdravotnictví. Jde o to, nevyvážet peníze z Česka ven, jako to dělá většina konkurence, ale investovat do nových příležitostí tak, aby díky nim byl dostatek pracovních příležitostí pro české občany.

Jak sehnat nejlevnější plyn? Ušetřete až 5000 Kč ročně!

Díky aukčním nabídkám plynu získáte neveřejnou cenu, kterou vám jiná společnost nedá. Ušetřete až 5000 Kč.
www.aukcninabidky.cz