EverydayPlus půjčka vám přináší víc

Český finanční trh nebankovních půjček se úspěšně rozšiřuje. Každým rokem přibude několik dalších produktů, které se většinou podobají jako vejce vejci. Jejich odlišnost je pouze ve výši částky, kterou svým klientům nabízejí. Většinou se pohybuje v řádech tisíců až desetitisíců korun. Další odlišností je pak samozřejmě výše úroku, která se mnohdy vyšplhá až na neskutečná čísla. Naštěstí i v tomto našem českém nebankovním rybníčku občas vznikne produkt, který se odlišuje a nabízí lidem přesně to, co mohou při svých finančních problémem potřebovat. EverydayPlus půjčka přináší trošku odlišný pohled na nebankovní úvěry.

S rychlou půjčkou EverydayPlus získáte víc

A v čem že je půjčka EverydayPlus jiná? Získáte flexibilní úvěr až do výše 12 000 Kč. Poplatek platíte až při čerpání úvěru. Minimální částkou je 500 Kč. Jinými slovy. S EverydayPlus půjčkou získáváte flexibilní úvěr, který můžete čerpat podle svých potřeb. Pokud v daném měsíci peníze nepotřebujete, nikdo vás k čerpání nebude nutit. Samozřejmě v takovém případě ani neplatíte žádné úroky. Pokud kupříkladu další měsíc budete rychle potřebovat nějaké peníze, můžete si je velice snadno buď přes internet nebo skrze SMS zprávu převést na svůj účet. Teprve až v tomto okamžiku začínáte platit poplatek z úvěru, který činí 20% z čerpané částky. Nemusíte tedy platit úroky z celé částky, kterou máte k dispozici, ale pouze z té, kterou jste se rozhodli čerpat.

Flexibilní půjčka ušitá na míru

Po každé půjčce přichází na řadu i to méně populární, totiž splácení. U EverydayPlus úvěru máte na výběr ze dvou možností. Buď využijete tradiční model, kdy do 45 dnů od čerpání vrátíte celou půjčenou částku, která je samozřejmě navýšena o již zmíněných 20%. Nebo využijete druhou možnost, kdy lze sumu splácet v pravidelných splátkách. To se hodí především v tom případě, že si vypůjčíte vyšší objem peněz a nemáte hotovost na celé jeho uhrazení. Díky tomu si půjčku rozmělníte na několik měsíců a nezatížíte tak příliš svůj rodinný rozpočet.

S půjčkou EverydayPlus získáte

  • Půjčku v rozsahu od 500 Kč do 12 000 Kč
  • Doba splatnosti až 45 dní
  • Úroky 20% splácíte pouze z částky, kterou čerpáte
  • Půjčku ovládáte skrze SMS nebo internet

Jak již bylo zmíněno, nebankovních půjček je na našem trhu mnoho. Češi si vcelku oblíbili rychlé půjčky, které jim garantují peníze na účtu do několika hodin nebo dokonce i minut. Ačkoliv se to může zdát být úsměvné, lidé na tento druh úvěrů velice slyší. Ale je potřeba přemýšlet a vždy, než si nějakou takovou půjčku vyřídíte, raději si projděte podmínky, za kterých vám peníze budou poskytnuty. Kdy a jak budete muset platit úroky a především co vás čeká, pokud na splátky nebudete mít. S tímto vším se právě EverydayPlus půjčka dokáže velice snadno vyrovnat. Pokud nebudete mít na zaplacení do 45 dnů, bez problémů si úvěr můžete nechat rozpočítat do splátkového kalendáře a splácet peníze postupně. Dokonce i když nebudete mít v daný měsíc peníze na zaplacení, svět se nezboří. Smluvní pokuta, která vám bude účtována, je 121 Kč za každý po sobě jdoucí měsíc. Maximálně však pouze po dobu 3 měsíců.

Vybírejte si férové poskytovatele nebankovních půjček, získáte tak mnohem větší klid při případných finančních problémech.

Jak sehnat nejlevnější plyn? Ušetřete až 5000 Kč ročně!

Díky aukčním nabídkám plynu získáte neveřejnou cenu, kterou vám jiná společnost nedá. Ušetřete až 5000 Kč.
www.aukcninabidky.cz