Hypotéka od České spořitelny

Česká spořitelna patří mezi nejznámější a nejuznávanější bankovní domy v České republice a portfolio jejich služeb je opravdu pestré. Pokud momentálně uvažujete o půjčce určené na bydlení, pak je to banka výbornou volbou. Hypotéka České spořitelny totiž dokáže nabídnout velmi zajímavé podmínky, včetně minimálního úročení. Buďme tedy konkrétnější a soustřeďme se na tento bankovní produkt poněkud více. Dozvíte se tak některé podstatné potřebné informace.

Získejte až 7 000 000 korun

Celková výše, kterou hypotéka od ČS nabízí, je stanovena na 7 000 000 korun. Pokud si tedy potřebujete půjčit na stavbu rodinného domu anebo nějakého menšího firemního areálu, nebude to problém. Celková splatnost této půjčky určené na bydlení se pohybuje od 60 do 360 měsíců. Je pochopitelně také závislá na konkrétní výši hypotéky. U té jsme dlužní ještě minimální možnou sumu, která činí pouhých 5 000 korun. Jakékoli nezávislé srovnání hypoték vám ukáže, že sazba u České spořitelny je velmi nízká, a to od 2,39 %. Rozhodně tak stojí za to popřemýšlet o její realizaci.

Expresní vyřízení všech formalit

Spolehnout se budete moci i na velmi rychlé vyřízení všech věcí, které jsou s čerpáním hypotečního úvěru jakkoli spjaté. Vyřídit je možné hypotéku klidně i online, a to do pouhých 2 minut. Podobně je na tom i RB hypotéka, které se ale liší některými vlastnostmi a hlavně výší úrokové sazby, jež je někde jinde. V každém případě bude smlouva o hypotéce u České spořitelny velmi přehledná a vy jako žadatel budete znát všechny podrobnosti.

Další výhody hypotéky u České spořitelny

Velkým plusem této hypotéky je i možnost čerpání finančních prostředků na cokoli. Samotná hypotéka je sice primárně určena na bydlení, nicméně není nutné nikomu nic dokladovat. Česká spořitelna je v tomto ohledu maximálně benevolentní, což je pro klienty ideální.

Jak sehnat nejlevnější plyn? Ušetřete až 5000 Kč ročně!

Díky aukčním nabídkám plynu získáte neveřejnou cenu, kterou vám jiná společnost nedá. Ušetřete až 5000 Kč.
www.aukcninabidky.cz