Investujte do svého vzdělání. Vyplatí se to

Chcete mít v budoucnu kvalitní zaměstnání a dobré platové ohodnocení? Bez znalosti cizích jazyků se vám k tomu dosti výrazně přivřou dveře. Kdo dnes neovládá angličtinu nebo němčinu, je na pracovním trhu ve značné nevýhodě. Začněte s tím proto něco dělat, nejlépe ihned.

Pomůže vám Aqap – jazyková škola Plzeň.

Většina zaměstnavatelů vyžaduje znalost alespoň 1 cizího jazyka

Investice do vzdělání se vyplácí nejen v mládí, ale i v produktivním věku. Zvláště tehdy, patříte-li ještě ke „staré“ škole, kdy jste se učili tak maximálně ruštinu. S tou dnes v drtivé většině firem neuspějete, je třeba se naučit anglicky či německy. Právě tyto dva jazyky jsou u nás nejpoužívanější a u zaměstnavatelů také nejžádanější.

Aqap vám nabízí výuku němčiny v Plzni, a to za podmínek, které vám určitě neseberou všechen volný čas. Výuka totiž probíhá jen jednou týdně ve dvou blocích, z nichž každý trvá 45 minut. Dvě školní hodiny týdně, toť vše. A za rok či dva můžete v klidu jít na pracovní pohovor a sdělit budoucímu zaměstnavateli, že umíte cizí jazyk. Kromě němčiny se v Aqap jazykové škole učí také angličtina v Plzni. A pokud to do Plzně máte přeci jen trochu dále, můžete kurzy navštěvovat na pobočce školy, která se nachází v Rokycanech.

Otevřou se vám dveře do zahraničí

Investice do vlastního vzdělání je velmi důležitá. V budoucnu se díky znalosti cizího jazyka můžete dostat třeba i k zajímavé pracovní nabídce v zahraničí. V německy mluvících zemích, Velké Británii, USA a dalších jsou platy až několikanásobně vyšší nežli v České republice. Musíte ovšem umět jejich řeč, jinak máte smůlu.

AQAP nabízí kurzy nejen pro dospělé. V nabídce je také kurz Angličtina pro děti Plzeň, která je vhodná už pro děti předškolního věku. Na kurzu se vyučuje moderní metodou Helen Doren, kdy se klade důraz hlavně na komunikaci, gramatika přichází na řadu až později, kdy se už děti umějí domluvit.

Jak sehnat nejlevnější plyn? Ušetřete až 5000 Kč ročně!

Díky aukčním nabídkám plynu získáte neveřejnou cenu, kterou vám jiná společnost nedá. Ušetřete až 5000 Kč.
www.aukcninabidky.cz