Investujte výhodně do zlata

Investiční možnosti jsou dnes rozmanité. Jednu z nejefektivnějších představuje investování do zlata. Právě to má relativně konstantní hodnotu a nestane se vám, že byste o vaši vloženou finanční hotovost přišli. Investujete-li navíc do tohoto drahého kovu výhodně, můžete dokonce finanční prostředky ušetřit. Výbornou volbou pro nákup zlata je e-shop www.zlatobezdph.cz, který poskytuje jak zlaté slitky, tak i sběratelské mince. Podívejme se tedy na jeho nabídku podrobněji.

Pro investory i sběratele…

Internetový obchod www.zlatobezdph.cz patří mezi tradiční prodejce investičního zlata i sběratelských mincí. Ostatně jde o dlouholetého partnera ČNB a České mincovny. K dispozici vám v jeho nabídce budou zlaté slitky a také celá řada sběratelských mincí a medailí. Veškeré zboží si můžete nechat zaslat přímo na vaši adresu, anebo si je můžete vyzvednout osobně v nově otevřené kamenné prodejně v Havířově. V jaké podobě jsou zde tedy mince a slitky nabízeny?

Velký výběr zlatých slitků a mincí

Jestliže chcete získat zlato bez dph, pak je optimální koupit si zlatý slitek. Ten je ve zmiňovaném eshopu nabízen v mnoha hmotnostech. V případě, že chcete investovat pouze nižší finanční sumy, můžete volit slitky o hmotnosti 1, 2, 5 či 5 gramů. Investovat ale můžete klidně i do zlata o hmotnosti 500 gramů či 1 kilogramu. Zajímavé je bezesporu i vložení peněz do zlatých mincí majících konkrétní hodnotu. Jejich výběr je zde také značný.

Sběratelé si přijdou na své

Zapomenout nemůžeme ani na nabídku sběratelských mincí. Zajímá-li vás numismatika, stoprocentně si vyberete zlaté, stříbrné, či platinové mince anebo medaile. K dispozici jsou například mince s motivem Bohumila Hrabala, či založení Československých legií a další. Vyberete si zkrátka dle vašeho vlastního vkusu. Budete-li chtít někomu mince věnovat, zvolíte si jednoduše některou z originálních dárkových sad. Doporučujeme například oběhovou sadu ČR k narození dítěte.

Jak sehnat nejlevnější plyn? Ušetřete až 5000 Kč ročně!

Díky aukčním nabídkám plynu získáte neveřejnou cenu, kterou vám jiná společnost nedá. Ušetřete až 5000 Kč.
www.aukcninabidky.cz