Jak na financování nového auta

d0da5cb0edd2f8fb3906e213af52968fKdyž už cítíte, že vaše auto pomalu dosluhuje, nastal čas na to, abyste obnovili váš stávající autopark a nakoupili nějaký nový model, který vás podrží i na dlouhých trasách. Možností je dnes samozřejmě nepřeberné množství, nicméně hlavní úlohu při pořizování nového auta pochopitelně hrají hlavně finanční prostředky. Ne každý má zkrátka naspořeno tolik peněz, aby si mohl dovolit koupit nové auto z vlastních prostředků. I proto existuje hned několik alternativ, kdy vám mohou určité společnosti půjčit a y si pořídíte nový vůz za zlomek ceny s tím, že budete splácet. Jaké možnosti tedy máte?

Bankovní či nebankovní půjčka

Jakou klasiku při pořizování jakýchkoli nových věcí představuje půjčka. V současnosti existují v podstatě dva základní druhy, a to bankovní a nebankovní úvěry. Prvně jmenované jsou typické hlavně velmi přísnými pravidly poskytování a ověřováním bonity svých potenciálních klientů. Jinými slovy, aby vám banka půjčila, musíte splňovat velmi přísná kritéria. Nebankovní společnosti jsou v tomto poněkud vstřícnější, nicméně jejich podmínky jsou mnohdy vyváženy vysokými poplatky či úrokovou sazbou. I proto se nabízí leasing, který je maximálně flexibilní a dokonce nabízí i nástroje, jako je třeba operativní leasing kalkulace. Díky ní si můžete na počátku vypočítat vše, co se leasingové smlouvy týká, a budete vědět, na čem jste a budete!

Klasický nebo operativní leasing

Optimálním řešením pro pohodové získání nového vozu je klasický nebo ještě lépe operativní leasing. Právě on se totiž dokáže přizpůsobit přesně vašim požadavkům. Jestliže si předem provedete výpočet, budete mít i i jasno v tom, jak bude celé splácení probíhat. Nástroj společnosti Herz Lease s názve operativní leasing kalkulačka je zcela bezplatný a rychlý. Postačí pouze zadat několik důležitých informací o vozu a vaší osobě online. Pak již budete mít cestu k novému auto otevřenou.

Jak sehnat nejlevnější plyn? Ušetřete až 5000 Kč ročně!

Díky aukčním nabídkám plynu získáte neveřejnou cenu, kterou vám jiná společnost nedá. Ušetřete až 5000 Kč.
www.aukcninabidky.cz