Jak vybrat podílový fond

Vybrat kvalitní podílový fond není dnes v moři různých fondů vůbec jednoduché. Jestliže si budete chtít udělat jakousi pevnostní představu o tom, který podílový fond se blíží optimu, pak je zapotřebí podívat se do některé z databází podílových fondů. Právě tady je možné najít velmi důležité informace. Stačí se podívat na možnosti některých podílových fondů u určitých společností. Zajímavé zdroje najdete v podobě investičních společností. Které mají pod sebou správu podílových fondů.

U poradců se nezdržujte

Mohlo by se zdát, že některé informace dokážou o podílových fondech poskytnout i odborní poradci. Ne vždy se to však může podařit a mnozí z těchto poradců jsou tendenční. Obrací se tak ke společnosti, z níž mají nejvyšší užitek v podobě provizí.

Podívejte se na facesheet

Jestliže chcete mít jasno v tom, který podílový fond by mohl být ideální, pak stojí zato podívat se na informační list neboli facesheet. Tento dvoustránkový dokument dokáže podat podrobné informace o podílových fondech. Díky nim tak můžete ihned vědět, který podílový fond pro vás bude ten nejvýhodnější a vyplatí se do něj investovat.

Jak sehnat nejlevnější plyn? Ušetřete až 5000 Kč ročně!

Díky aukčním nabídkám plynu získáte neveřejnou cenu, kterou vám jiná společnost nedá. Ušetřete až 5000 Kč.
www.aukcninabidky.cz