Jak vypadá úspěšná konference? Účastníci na ní vydrží až do konce

Zorganizovat akci pro větší počet účastníků není právě jednoduché. A konference, to je událost nejvyššího kalibru. Chcete-li, aby ta vaše byla úspěšná, vžijte se do role hosta a představte si, že byste měli vydržet až do konce.

Uspokojit účastníky je nelehký úkol. Musíte je zaujmout perfektně vyladěným programem a spoustou dalších věcí, kterými se odlišíte od průměru. Jinak se budou zabývat vším možným, jen ne informacemi z úst spíkrů. Ale jak docílit toho, aby v době přednášek neřešili firemní agendu, nesurfovali na mobilu a neopouštěli prostory hned po obědě?

Podle odborníků může zvýšit pozitivní vnímání akce kombinace technických vychytávek, vhodně zvoleného místa a kvalitního doprovodného programu. Údajně až o třetinu, což rozhodně není zanedbatelná cifra. Konkrétně se může jednat o netradiční jídelníček či kratší přednášky a delší panelové diskuze. Naprosto zásadní však zůstává obsah a kvalitní péče o účastníky.

To, že konference vypadá dobře na papíře, ještě neznamená, že dopadne dle původního očekávání. Na seznamu řečníků mohou být známá jména a odborníci, ale ani ti nejsou stoprocentní garancí úspěchu. Často jsou to totiž méně známí, ale o to zajímavější spíkři, kteří umí zaujmout publikum. Proto je vhodné kombinovat osobnosti s novými tvářemi.

Ještě důležitější je ovšem zmíněný servis pro účastníky. Ten jde ruku v ruce s místem konání. Ať už jste se rozhodli pro pořádání konference v Praze či jinde, zvolte reprezentativní a dobře vybavení prostory s odpovídající kapacitou. A nezapomeňte na špičkový catering, protože bez dobrého občerstvení a pití u účastníků nezabodujete, ani kdybyste do line-upu dostali Ivo Tomana.

A kde najdete konferenční prostory Praha na úrovni? V případě čtyřhvězdičkového hotelu Belvedere cíl zaručeně neminete.

Jak sehnat nejlevnější plyn? Ušetřete až 5000 Kč ročně!

Díky aukčním nabídkám plynu získáte neveřejnou cenu, kterou vám jiná společnost nedá. Ušetřete až 5000 Kč.
www.aukcninabidky.cz