Jaké jsou podmínky pro oddlužení

Osobní bankrot je poměrně často diskutovaným tématem. Není se čemu divit, jelikož lidí s velkými dluhy bohužel přibývá exponenciální řadou a do budoucna tomu asi nebude jinak. Oddlužení fyzické osoby je často jedinou možností vedoucí ke zbavení se dluhů a opětovnému restartu kvalitního osobního života. Zákon tuto alternativu přímo umožňuje, tak by bylo škoda jí nevyužít. Každý osobní bankrot je specifický a vy musíte splňovat požadované podmínky. Jaké jsou? To se dozvíte v následujícím textu.

Kdo může vyhlásit osobní bankrot

Vyhlášení osobního bankrotu je ryze záležitostí fyzických osob. U právnických osob to možné není. Za určitých podmínek se může tato instituce týkat i podnikajících subjektů, nicméně musí splňovat podmínky dané zákonem. Oddlužení by měly absolvovat osoby, které již mají tolik dluhů u různých věřitelů, že jejich šance na splacení již fakticky neexistuje. Život těchto lidí se zkrátka ocitl v dluhové pasti, ze které není jiného úniku.

Možnosti oddlužení fyzické osoby

Cesty k vyhlášení osobního bankrotu jsou fakticky dvě. Ta první spočívá v nastudování všech pravidel jeho vyhlášení a vlastní žádosti na příslušném úřadě. Většinou je ale volena druhá alternativa spočívající v nalezení spolehlivé společnosti, která vše zajistí za vás. Nebudete se tak muset o nic starat a budete jen spolupracovat s insolvenčním správcem, který vám pomůže hradit vaše pohledávky.

Spolehněte se na profesionály

Pokud zvolíte portálprycsdluhy.cz, pak se budete moci spolehnout na profesionální služby a na to, že první konzultaci budete mít úplně zdarma, a navíc dostanete garanci úspěšného absolvování oddlužení. Průběh celé spolupráce bude spočívat v tom, že budete řádně plnit podmínky stanovené osobním bankrotem po dobu pěti let. Po této době dojde k odpuštění až 70% vašich stávajících dluhů. Velkou výhodou zahájení celého procesu bude především to, že na vás nebudou moci exekutoři. Díky tomuto faktu zůstane ochráněn váš majetek a dluhové potíže se nebudou nijak rozvíjet, jako by tomu bylo v případě, kdy byste celou situaci osobním bankrotem neřešili.

Jak sehnat nejlevnější plyn? Ušetřete až 5000 Kč ročně!

Díky aukčním nabídkám plynu získáte neveřejnou cenu, kterou vám jiná společnost nedá. Ušetřete až 5000 Kč.
www.aukcninabidky.cz