Jaké menší půjčky se vyplatí

Menší půjčky se staly velmi oblíbenými produkty spousty lidí. Není se čemu divit, jelikož se jedná o úvěry, které se vyznačují celou řadu výhod. Začít bychom mohli expresním vyřízením a skončit například možností pohodlného online vyřízení. Nebankovní půjčky menšího charakteru jsou typické i tím, že dokážou nabídnout finanční prostředky úplně každému, a to často i lidem vyznačujícím se nízkou bonitou. Peníze z těchto úvěrů lze z drtivé většiny využít dle vlastní libosti, tedy na cokoli. Buďme ale konkrétní a uveďme některé základní tipy na tyto úvěry.

Půjčky u společnosti Ferratum

Hodně oblíbenou společností je v nebankovním sektoru zejména Ferratum. Její půjčky začínají na 500 korunách a končí až na 10 000 korunách. Celková výše úvěru, kteoru zvolíte, je ryze na vás jako na žadateli o půjčku. Dle toho se také samozřejmě odvíjí i celková doba splácení. Začíná na 7 dnech a končí na 45. Vyřízení Ferratum půjčky je zcela zdarma, přičemž hned na počátku budete vědět, kolik přeplatíte na konci splácení.

Zaimo půjčka

Stejný finanční rozsah potenciální půjčené částky nabízí i Zaimo půjčka. Za její vyřízení také nebudete platit. Její největší devízou je expresní rychlost vyřízení. Vše může být vyřešeno do pouhých 2 minut. Stačí si jen online zažádat a není problém získat finanční prostředky doslova ihned. Další devízou Zaimo půjčky je i fakt, že k získání peněz nepotřebujete ručitele. Platit nebudete ani za předčasné splacení půjčky.

Až 80 000 korun s Provident půjčkou

Jedním z nejznámějších poskytovatelů úvěrů nejen u nás, ale i v celé Evropě je Provident. Tato společnost nabízí výhodné Provident půjčky, a to až v maximální výši 80 000 korun. Tuto sumu přitom můžete splácet až 700 dní. Vyřízení úvěru není nijak zpoplatněno a výhodná je i úroková sazba stanovená na 49,7%.

Jak sehnat nejlevnější plyn? Ušetřete až 5000 Kč ročně!

Díky aukčním nabídkám plynu získáte neveřejnou cenu, kterou vám jiná společnost nedá. Ušetřete až 5000 Kč.
www.aukcninabidky.cz