Jaké vánoční půjčky mohou být výhodné

Vánoce jsou svátky klidu a míru. Když se ale podíváme na shon, který nás opět čeká, člověk ztrácí trpělivost a tolik potřebnou radost. Nejhorší je situace tehdy, když nám dojdou peníze a my nemůžeme svým nejmilejším koupit vánoční dárky. Spousta z nás se tak uchyluje k získání nějaké kvalitní vánoční půjčky, která dokáže minimálně krátkodobě podat pomocnou ruku. Jak to tedy vlastně s vánočními půjčkami je a kde se dá sehnat výhodný úvěr?

Vánoční půjčky jako byznys

Většina poskytovatelů úvěrů má poslední roční kvartál jako období největšího zisku. U mnohých se jedná až o 75% celkové ročního příjmu. Nebankovní půjčky se tak potenciálním zájemcům doslova podbízejí. Společnost ACEMA Credit se dle slov marketingového ředitele Petra Šímy ovšem v tomto období hojit nemusí, a tak může nabídnout velmi výhodné půjčky s nejnižší úrokovou sazbou. Její byznys pouze na Vánocích rozhodně nestojí.

Najděte si lukrativní půjčku

Najít si opravdu výhodné vánoční půjčky není bezesporu složité. Stačí se pouze podívat na výši úrokové sazby a ihned budete mít jasno v tom, která společnost skutečně dokáže poskytnout zajímavou půjčku, jež by se vám mohla vyplatit. U ACEMA Credit se dostanete na skvělých 4,9%, což je nejméně mezi všemi půjčkami tohoto druhu. Můžete tak mít jistotu opravdu výhodného získání finančních prostředků na Vánoce.

Pozor na odklady splátek

Mnohé nebankovní společnosti nabízejí například půjčky bez registru s možností výhodného odložení, či dokonce odpuštění splátek. Určitě byste ale na tuto alternativu neměli nějak výrazně spoléhat, jelikož splátky vás stejně dostihnou. V mnohých případech také můžete přijít o bonusy, které jsou spojené s včasným splácením. Rozhodně není od věci se předem informovat o podmínkách, za kterých si můžete nechat odložit následující splátku.

 

 

 

 

 

Jak sehnat nejlevnější plyn? Ušetřete až 5000 Kč ročně!

Díky aukčním nabídkám plynu získáte neveřejnou cenu, kterou vám jiná společnost nedá. Ušetřete až 5000 Kč.
www.aukcninabidky.cz