Kalkulačka – spočítejte si, jaký spotřební úvěr je pro vás nejvýhodnější

Toužíte si pořídit nový automobil? Chcete dětem zařídit nový hezký pokojíček, ze kterého budou mít opravdovou radost? Ptáte se, z čeho financovat vyplacení podílu z dědictví? Na všechny tyto otázky je snadná odpověď – spotřebitelský úvěr. Teď už zbývá vybrat ten nejvýhodnější!

Spotřebitelský úvěr představuje skutečně snadnou a rychlou cestu k penězům. Jeho výhodou je, že díky němu získáte finanční prostředky na cokoliv. Můžete z něj financovat všechny své potřeby a přání bez dlouhého čekání na peníze. Obecně jsou výhodnější bankovní půjčky pro své nižší úročení, chcete-li si však pořídit úvěr v bance, musíte se připravit na náročnější a zdlouhavější vyřizování.

Nabízí se vám ale ještě jedna skvělá možnost a tou je Hypopůjčka od TGI Money a.s.. Tuto půjčku získáte za stejně výhodných nebo dokonce výhodnějších podmínek než spotřebitelský úvěr v bance a přitom se vyhnete zbytečnému papírování, které vás jen zdržuje. A získané prostředky přitom můžete použít na cokoliv. Nikdo se vás nebude ptát, nebo požadovat doložení.

Nevěříte? Přesvědčte se sami! Většina bank, ale i mnohé nebankovní společnosti mají na svých stránkách kalkulačku splátek, ve které si vše jednoduše spočítáte, a můžete pak jednotlivé úvěry mezi sebou snadno porovnat. V naší úvěrové kalkulačce jednoduše zadáte, kolik si chcete půjčit a na jak dlouho, a kalkulačka vám spočítá přesnou výši splátek a zobrazí výši úroků i RPSN. Obecně platí, že čím vyšší je RPSN, tím více za úvěr zaplatíte.

My nabízíme nižší úrokovou sazbu než u spotřebitelských úvěr v bankách a zároveň i delší dobu splatnosti, až 20 let. Jedná se o tzv. americkou hypotéku, kde za peníze ručíte nemovitostí. Díky tomu není třeba žádné další jištění nebo dokládání. Hypopůjčku získáte úplně jednoduše online, bez nutnosti doložit příjem a bez ručitele. I v případě že máte zápis v centrální databázi dlužníků nebo jiném registru dlužníků, vyjdeme vám vstříc.

Nezapomeňte! Díky kalkulačce spotřebitelského úvěru mezi sebou snadno porovnáte cenu jednotlivých spotřebitelských úvěrů, tak jako to děláte při nákupu jiných výrobků – třeba potravin nebo elektroniky. Díky tomu ušetříte třeba i tisíce korun. A kdo by dnes nechtěl ušetřit?

 

Jak sehnat nejlevnější plyn? Ušetřete až 5000 Kč ročně!

Díky aukčním nabídkám plynu získáte neveřejnou cenu, kterou vám jiná společnost nedá. Ušetřete až 5000 Kč.
www.aukcninabidky.cz