Levné a rychlé zakládání offshore společností

Podnikat a platit minimální daně je snem každého člověka? Pokud jej chcete realizovat, pak řešení všeho spočívá v založení offshore společnosti. Ta bude mít sídlo v některém z daňových rájů a vy si budete moci bez větších potíží užívat vysokých zisků a maximální spokojenosti při podnikatelské činnosti. Podívejme se tedy na země, které jsou z podnikatelského hlediska ideální. Je jich hned několik a jejich jména nejsou nijak neznámá. Zároveň si poukažme na jednotlivé výhody založení offshore společnosti v některé z nich.

Offshore společnosti Seychelly

 Výborné jsou pro offshore společnost Seychelly. Tento zemský ráj nabízející nádherné koupání v krásném průzračném moři nabízí nulovou daň z příjmu pro společnosti. Vaše podnikání tak nebude nijak penalizované a omezené nesmyslnými částkami strhávanými ze zisků. Možné jsou přitom jakékoli převody vašeho majetku. Seychely disponují stabilním právním systémem a v neposlední řadě nízkými poplatky v administrativě.

Offshore společnosti St. Vincent & Grenadiny

Volit můžete ale klidně i souostroví St. Vincent & Grenadiny, které nabízí taktéž nulovou daň z příjmu pro společnosti IBC. Pro offshore společnost St. Vincent & Grenadiny poskytují rychlé založení účtu a také obchodní rejstřík neveřejného typu. Nikdo tak neuvidí, v jakém oboru vlastně podnikáte, takže nebude zapotřebí nikomu nic dokazovat. Samozřejmostí jsou i minimální poplatky.

Offshore společnosti Belize

Výhodné jsou pro offshore společnosti i některé další země. Jmenovat bychom mohli například Belize. Tento stát se vyznačuje také stabilní strukturou a jednoduchou možností likvidace společnosti. Výhodou jsou nulová měnová omezení. K založení společnosti postačí pouhý jeden jediný akcionář.

Jak sehnat nejlevnější plyn? Ušetřete až 5000 Kč ročně!

Díky aukčním nabídkám plynu získáte neveřejnou cenu, kterou vám jiná společnost nedá. Ušetřete až 5000 Kč.
www.aukcninabidky.cz