Majster Predaja kurz Andyho Winsona

Je bohatství jen pro vyvolené, protože svou roli tu hrají tak nevyzpytatelné jevy jako náhoda či štěstí? Rozhodně nikoli. Existují cesty, které vás mohou dovést k úspěchu. Které to jsou?

Kdo je Andy Winson

Motivátor Andy Winson se na tuto otázku pokusil se svým novým programem odpovědět. Andy Winson, vlastním jménem Andrej Hošták je slovenským motivátorem a lektorem. Za sebou má více než dvacetiletou praxi v oblasti osobního rozvoje, založení vlastní akademie a úspěšnou knihu nazvanou Mysli, Konaj, Zbohatni. Rovněž je zakladatelem Institutu pro NLP, na Slovensko se tak jeho přičiněním dostalo neurolingvistické programování.

Klíčové je v jeho pojetí především odhalení vlastní vnitřní síly. Té se nakonec samotnému Andymu dostalo vrchovatou měrou, dobrou průpravou se mu stalo studium na fakultě tělesné výchovy a sportu. Vytrvalost je základním stavebním kamenem nejen při sportu, ale při budování jakéhokoli úspěchu, ať ve sféře pracovní či osobní.

Co je program Majster Predaja

Potvrzuje to i koncept Majster predaja. Chcete-li se stát úspěšným obchodníkem, musíte svůj čas využít účelně, to znamená věnovat se primárně těm činnostem, které jsou pro vás přínosné. Pokuste se „vypnout” jakékoli vnější rušivé vlivy. Zejména to platí pro ty, které jsou navíc negativního charakteru. Obklopte se výhradně pozitivními zprávami. Koncentrujte se především na vlastní myšlenky a na to, abyste se posouvali vpřed díky tomu, co víte a umíte. Pomůže vám i schopnost plánovat. Dosažené výsledky je samozřejmě nezbytně nutné průběžně vyhodnocovat.

Které body zahrnují jednotlivá videa?

Video první:

Naučíte se pracovat sami se sebou: K úspěchu využijete vlastní síly, osvojíte si tři jednoduché kroky pro každodenní start a zjistíte, které činnosti vás zbytečně brzdí. V rámci shrnutí tří typických komunikačních stylů snadno odhalíte dominantní komunikační prostředky protistrany. Díky tomu zvládnete prodávat efektivněji.

Video druhé:

Toto video vám vysvětlí, proč nemít obavy z námitek – mohou posloužit ve váš prospěch. Současně vám ukáže, jak si získat důvěru. Vysvětlí vám základy takzvané techniky tří prstů a sílu jazykových vzorců prostupujících do podvědomí. Prostřednictvím metaprogramů si analyzujete svého komunikačního partnera a jeho komunikační proces.

Video třetí:

Ovládnete 13 důležitých komnat prodeje a dozvíte se o 6 etapách celého systému. Poslední část vám pomůže se sestavením uzavřených otázek takového typu, na které lze odpovídat pouze kladně. A závěrem: Doloží svoje výsledky v praxi, na obchodnících, kteří celý postup prošli před vámi.

Tento trénink je skutečně nepostradatelný pro každého obchodníka nebo prodejce. Chcete se tedy stát skutečným majstrem predaja?

Jak sehnat nejlevnější plyn? Ušetřete až 5000 Kč ročně!

Díky aukčním nabídkám plynu získáte neveřejnou cenu, kterou vám jiná společnost nedá. Ušetřete až 5000 Kč.
www.aukcninabidky.cz