Možnosti placení na účet stavební spořitelny

V momentu, kdy uzavřete smlouvu o stavebním spoření s některou ze společností, pak budete muset platit pravidelně finanční prostředky na účet této společnosti. Platby je možné realizovat různými způsoby. Stavební spořitelny jistě finanční prostředky budou velmi rády akceptovat, ať už budete platby řešit jakýmkoli způsobem. Podívejme se tedy na vaše momentální možnosti, které se vám nabízejí.

Online platba

Klasiku představuje především online platba prostřednictvím internetového bankovnictví. Tato platba je nejrychlejší ze všech a není problém ji vyřešit během několika málo minut. Jednat se může jak o klasické platby jednorázové bankovním převodem, tak i o platby v podobě trvalého příkazu z účtu.

Poštovní poukázka

Zvolit ale klidně i platbu za pomocí poštovní poukázky. Jednat se může o poštovní poukázky A-V. Jestliže zvolíte platbu poukázkou, pak budete logicky platit v hotovosti na pobočce České pošty.

Srážky ze mzdy

Jestliže nechcete platby v žádném případě opomenout, pak si je můžete nechat klidně srážet ze mzdy u vašeho dosavadního zaměstnavatele.

Jak sehnat nejlevnější plyn? Ušetřete až 5000 Kč ročně!

Díky aukčním nabídkám plynu získáte neveřejnou cenu, kterou vám jiná společnost nedá. Ušetřete až 5000 Kč.
www.aukcninabidky.cz