Nákup zahradního nábytku je nejvýhodnější v zimě

Zima je obdobím, které nejraději trávíme v příjemném teple vlastního domova. O nějakém posezení venku  nemůže být ani řeč. Pokud vám ale venku zahradní nábytek chybí, anebo má již svá nejlepší léta za sebou, pak byste určitě měli přemýšlet o nákupu nového. V zimě je totiž možné sehnat jakékoli typy zahradních židlí, křesel a stolů za skvělé ceny. Pokud si koupíte celý nábytkový set, můžete se cenově dostat klidně i na rozdíl několika tisíc korun. Soustřeďme se tedy na jednotlivé druhy zahradního nábytku a také na možnost jeho nejvýhodnější koupě.

Jaký zahradní nábytek vybírat?

Hodně důležitý je především materiál, z něhož je zahradní nábytek vyroben. Chcete-li sáhnout po ryze přírodních zahradních židlích a stolu, pak je ideální dřevo. To lze volit ve variantě tuzemských dřevin anebo cizokrajných. Oba dva druhy je ale nezbytné udržovat, a to za pomocí pravidelného impregnování. Bezúdržbový je nábytek kovový anebo ratanový. Oba dva typy jsou také poměrně lehké a jejich jednoduchý přesun zvládne každý.

Krásný teak

Luxusní teakový nábytek představuje honosnou variantu zahradního posezení. Teak je cizokrajnou dřevinou rostoucí v jihovýchodní Asii. Stromy se dorůstají výšky až 45 metrů. Vzhledově vypadá teak naprosto skvěle, nicméně je nutné jej jednou ročně přetřít speciálním olejem. Moc hezké jsou nejen židle, stoly a polohovací křesla, ale také polohovatelná lehátka.

Přírodní či umělý ratan

Designově honosný a přepychový je ratanový nábytek. Vybírat si z tohoto materiálu můžete stolky, židle, a  velmi pohodlná křesla. Volit lze jak hnědou, tak třeba i bílou barvu ratanu a je také ryze na vás, jestli si vyberete jeho přírodní anebo umělohmotnou variantu. Druhá jmenovaná je odolnější, nicméně chybí jí přírodní ráz.

Budete-li chtít jakýkoli zmiňovaný zahradní nábytek, vyplatí se jej koupit co nejlevněji. Zvýhodněné ceny najdete na portálu www.NejlepšíPoptávka.cz.

Jak sehnat nejlevnější plyn? Ušetřete až 5000 Kč ročně!

Díky aukčním nabídkám plynu získáte neveřejnou cenu, kterou vám jiná společnost nedá. Ušetřete až 5000 Kč.
www.aukcninabidky.cz