Naše tipy na online půjčky

Online půjčky jsou stále modernější variantou získání finančních prostředků. Spousta z nás uvažuje o opravdu rychlé půjčce a snaží se najít tu nejvhodnější společnost, která by ji dokázala zprostředkovat. Mnohdy se to nedaří, jelikož některé nebankovní společnosti zrovna optimální úvěry neposkytují. I proto není od věci poohlédnout se po takové, která dokáže půjčit férově a s minimálními poplatky. Podívejte se proto na naše tipy na kvalitní nebankovní online půjčky.

Půjčka u Kredito24

V současné době je poměrně často součástí reklamních bloků půjčka u společnosti Kredito24. Jedná se o společnost nabízející půjčky do celkové výše 12 500 korun. U první půjčky dosáhnete jen na menší sumu, nicméně po opakování úvěru již můžete klidně požádat i o 12 500 korun. Půjčka je u Kredito24 neúčelová. Finanční prostředky tak budete moci využít dle vašeho rozmyslu. Výhodná je i doba splatnosti, jež je stanovena na 30 dní. U půjčky nejsou žádné náklady navíc a je maximálně transparentní.

Zaimo půjčka

Pro kvalitní nebankovní online půjčku si můžete klidně vybrat i společnost Zaimo. Jde o pobočku společnosti Kreditech, jež je známým mezinárodním poskytovatelem nebankovních půjček. Maximální výše Zaimo půjčky činí celkem 25 000 korun. Vybrat si přitom můžete jakoukoli částku do uvedeného finančního stropu. Žádost o tuto půjčku se řeší online z pohodlí vlastního domova.

Pohodlná Smart půjčka

Tato půjčka se řadí do produktového portfolia společnosti JET Money s.r.o. Ta poskytuje úvěry ve výši od 5000 až do 50 000 korun. Splatnost se odvíjí především od celkové výše úvěru. Splácet tedy konkrétně můžete od osmi až do třinácti měsíců. Půjčka je určena pro všechny osoby, které disponují pravidelným příjmem. Může se tedy jednat jak o zaměstnance, tak i o osoby samostatně výdělečně činné.

Jak sehnat nejlevnější plyn? Ušetřete až 5000 Kč ročně!

Díky aukčním nabídkám plynu získáte neveřejnou cenu, kterou vám jiná společnost nedá. Ušetřete až 5000 Kč.
www.aukcninabidky.cz