Oddlužení jako cesta z dluhové pasti

Dluhová past je něco, co může postihnout každého člověka. Když si vezmeme situaci, ve které se spousta lidí nachází, tak nám to nebezpečí upadnutí do dluhové pasti výborně dokumentuje. Samotná dluhová past ale nemusí být pro nikoho konečnou stanicí. V současné době existuje skvělé řešení jak z ní ven. Nazývá se osobní bankrot a nárok na něj mají všichni lidé, kteří se v nepříjemné dluhové situaci mohli octnout. Co vlastně tedy dokáže osobní bankrot, jaké jsou jeho možnosti a výhody?

Oddlužení se ukazuje jako řešení nepříjemné životní situace, ve které se mohou ocitnout všichni z nás. Nárok na něj máme také všichni, a to konkrétně podle zákona č. 182/2006 Sb. Ten jasně hovoří o tom, že se mohou i úplní dlužníci zbavit svých závazků, a to permanentně. Právě toto slovo je z hlediska možností řešení dluhové krize rozhodující.

Na rozdíl od mnohých konsolidací půjček představuje osobní bankrot alternativu zbavení se dluhů napořád. Při správném a profesionálně řešeném osobním bankrotu se dočkáte toho, že vaše závazky zmizí a vy si budete moci opět žít spokojeně beze strachu z věřitelů, kteří pochopitelně nemají z vaší dlouhodobé insolvence radost.

Velkou výhodou oddlužení je především ten fakt, že do pěti let budete úplně bez jakýchkoli dluhů. Nebudete se muset bát ani toho, že byste díky hrozící exekuci mohli přijít o vaše stávající bydlení. To samé platí i pro potenciální náklady, které by bylo nutné na exekuční řízení vydat. Movité věci budou před exekucí z velké části ochráněny. Skvělé je také to, že od vyhlášení osobního bankrotu se již nebudou nijak navyšovat další penále a úroky, které souvisely s vašimi minulými půjčkami. Stav dluhů se tak jednou provždy zastaví a vy budete moci žít bez cejchu věčného dlužníka a všudypřítomného stresu.

Jak sehnat nejlevnější plyn? Ušetřete až 5000 Kč ročně!

Díky aukčním nabídkám plynu získáte neveřejnou cenu, kterou vám jiná společnost nedá. Ušetřete až 5000 Kč.
www.aukcninabidky.cz