Oddlužení vyřeší vaše finanční potíže

Do nelichotivé finanční situace se člověk může dostat bohužel velmi rychle a cesta ven je neskutečně složitá. Vsázet na různé pochybné půjčky se většinou nevyplatí, jelikož vás zachrání pouze na malou chvíli. Vysoké úroky, jimiž jsou tyto úvěry charakteristické, dokážou vaši situaci ještě více vyhrotit a váš pád do dluhové pasti se může stát velmi rychle realitou. Výborné řešení přitom nabízí oddlužení fyzické osoby.

Jaký je princip oddlužení

Mnozí lidé přesně neví, jak oddlužení vlastně funguje. Jeho princip přitom není nijak složitý. Na počátku je podána žádost o oddlužení a v případě jejího schválení je pak stanoven nový splátkový kalendář a dlužníkovi je odpouštěna podstatná část jeho závazků. Jednat se může klidně až o 70 % stávajících dluhů. Díky tomu pak může tento člověk žít bez obav z exekucí a s vědomím, že je schopen všem svým závazkům dostát.

Dvě varianty oddlužení fyzické osoby

V současné době máte k dispozici dvě varianty oddlužení fyzické osoby. Tu první představuje situace, v níž má dlužník povinnost zaplatit během pětileté lhůty 30 % svých dluhů. Druhý způsob spočívá v celkovém rozprodání majetku dlužníka a následném vyplacení všech věřitelů. První alternativa je pochopitelně pro většinu lidí mnohem přijatelnější, a to především kvůli tomu, že se díky ní nezmění v dosavadním životě dlužníka v podstatě nic. Nepřijde o majetek a může v podstatě žít dál úplně stejně.

Obraťte se na profesionály

Jestliže se momentálně rozhodujete, že do osobního bankrotu půjdete, měli byste se spolehnout na služby profesionální společnosti, která je schopna vše okolo oddlužení obstarat. Výbornou volbou je portál eoddluzeni.cz, který nabízí komplexní služby týkající se této problematiky. Zbavit se díky této společnosti můžete až 70 % svých dluhů. Samozřejmostí jsou i konzultace zdarma.

Jak sehnat nejlevnější plyn? Ušetřete až 5000 Kč ročně!

Díky aukčním nabídkám plynu získáte neveřejnou cenu, kterou vám jiná společnost nedá. Ušetřete až 5000 Kč.
www.aukcninabidky.cz