Odebírat skutečně levný plyn se vyplatí

Pravidelné platby za energii jsou pro většinu z nás doslova noční můrou. Nejvíce peněz vynaložíme logicky za vytápění. V případě plynového se jedná o vysoké sumy, které jsou ale často díky předraženým dodavatelům zbytečně vysoko. Pokud si provedete porovnání ceny plynu, určitě dospějete k tomu, že jej můžete odebírat za mnohem nižší částky. Takovouto úsporu zajistí zejména společnost Enra Services s.r.o., na jejíž služby se budeme v následujícím textu soustředit podrobněji.

Na plynu můžete opravdu ušetřit

Platby za plyn nejsou stejně jako u jiných komodit u všech dodavatelů konstantní. Enra Services s.r.o. díky nízkým provozním nákladům dokáže stlačit cenu na úplné minimum. Při srovnání cen plynu jasně uvidíte, že za vás tato společnost bude schopna ušetřit klidně i několik tisíc korun ročně. U Enry se budete moci spolehnout na to, že vám nebude účtovat žádné prostředky za využívání jejich služeb a ani žádné aktivační či deaktivační poplatky, jako je tomu u některých ostatních firem.

Příklad úspory u bytu

Celkový cenový rozdíl plynu od dvou dodavatelů dvou si ukážeme přesně na příkladu. Poslouží nám k tomu byt se spotřebou 15 MWh za rok, respektive 1420 m3/rok. Máte-li tarif Standard u RWE, zaplatíte ročně 19 583 korun. U tarifu eFIX24 od Enry bude cena plynu odebraného za stejné období činit 15 449 korun. Ušetříte tak celkem 4 134 korun. 1 MWh vás přitom vyjde na pouhých 276 korun.

Přechod k Enra Services s.r.o. je jednoduchý

Pokud se bojíte změny dodavatele plynu, pak nemusíte mít strach. Veškeré dokumenty s ním související za vás vyřeší právě společnost Enra. Administrativa tedy nebude žádnou překážkou, a to i v případě, že vás stávající společnost nebude chtít pustit. Vybírat si u této společnosti můžete z různých tarifů. K dispozici budete mít i věrnostní program a další benefity, jež zcela jistě oceníte.

Jak sehnat nejlevnější plyn? Ušetřete až 5000 Kč ročně!

Díky aukčním nabídkám plynu získáte neveřejnou cenu, kterou vám jiná společnost nedá. Ušetřete až 5000 Kč.
www.aukcninabidky.cz