Online fakturace šetří čas i peníze

Podnikáte a už vás nebaví zdlouhavé vystavování faktur? Pokud ano, můžete buď přímo sobě, nebo vašemu účetnímu dokonale usnadnit práci, a to pomocí vystavování online faktur. Stoprocentně se není čeho bát, jelikož online fakturace je naprosto jednoduchá, rychlá, přehledná a v konečném důsledku efektivní. My se soustředíme na spolehlivý osvědčený systém Minifaktura.cz, který dokáže ušetřit jak spousty času, tak logicky i finančních prostředků. Jaké jsou jeho hlavní přednosti, si představíme v následujících řádcích.

Profesionální faktura během vteřiny

Vystavování faktur nebylo nikdy jednodušší. Díky důmyslnému online systému můžete mít faktury během několika vteřin. Stejně tak lze řešit i cenové nabídky, a objednávky. Faktury není nezbytné nikam nosit a účetní je nebude muset zdlouhavě a pracně zpracovávat do účetnictví. Pracovat s fakturami je možné také offline. Bez problémů si tak můžete vše prohlížet klidně i bez připojení k internetu.

Evidence nákladů a maximální bezpečnost

Potřeba evidovat náklady je nezbytná pro většinu firem. Díky skeneru bločků přímo v aplikaci máte vyhráno. Jestliže potřebujete dokonalou evidenci nákladů, doporučujeme online fakturaci, jež vám celou situaci usnadní. Veškeré doklady budou v maximálním bezpečí na serveru, který je dokonale chráněn podobně, jako by tomu bylo v některé z bank. Budete tak mít stoprocentní jistotu se vším všudy.

Vše je rychlé a jednoduché

Nic nebylo jednodušší. K dispozici budete mít přímo vzor faktury, takže není nutné vymýšlet nic nového. Přehled o svém podnikání budete mít v každém momentu, a to díky mobilní aplikaci. Stačí mít pouze u sebe smartphone, anebo jakékoli jiné mobilní zařízení a podíváte se na vaše faktury. Tím pádem získáte nad svým podnikáním absolutní kontrolu 24 hodin denně 7 dní v týdnu.

Jak sehnat nejlevnější plyn? Ušetřete až 5000 Kč ročně!

Díky aukčním nabídkám plynu získáte neveřejnou cenu, kterou vám jiná společnost nedá. Ušetřete až 5000 Kč.
www.aukcninabidky.cz