Pestré portfolio produktů od GE

Hledáte-li bankovního specialistu, který se postará o vaše finanční prostředky, pak je výbornou volbou především společnost GE Money Bank. Ostatně o pestrých službách informuje již jen pouhé podívání se na webové stránky této bankovní společnosti. Asi základem jsou u GE Money Bank výhodné klasické osobní anebo podnikatelské účty. Ty poskytnou veškerý finanční servis okolo jedince anebo okolo společnosti.

Samozřejmostí jsou nízké poplatky. Účet Genius Business Plus by mohl mluvit za všechny. Jedná se o klasický podnikatelský účet, který poskytuje všechno, co jako podnikatel potřebujete. Základem tohoto účtu je propracované internetové bankovnictví, které je možné využít jak přes počítač připojený k internetu, tak i přes různá ostatní mobilní zařízení včetně chytrých telefonů. Obsluhu bankovnictví zvládnete jedním prstem. K dispozici jsou i různé úvěry pro podnikatele, které si mohou vzít podnikající osoby za skvělých podmínek.

Využít mohou zájemci investičních úvěrů, které se vztahují na investice do růstu a chodu konkrétní společnosti. Zajímavé jsou ale i investice EU. GE Money Bank spolupracuje s Evropským investičním fondem, takže tento podnikatelský úvěr může být mnohem výhodnější a lze se spoléhat na skvělé úrokové sazby. U tohoto druhu úvěrů není nutné ručit majetkem firmy anebo soukromým majetkem. Jinak ale mohou klienti GE Money Bank obrátit i na provozní úvěry týkající se konkrétní firmy. Podnikatelské úvěry jsou zkrátka velmi pestré a lze si vybrat přesně takový, který vám bude maximálně vyhovovat. Levné jsou i služby orientované na platby do a ze zahraničí. Nebudete tratní na vysokých poplatcích, které jsou mnohdy u některých jiných bankovních domů na denním pořádku.

Jak sehnat nejlevnější plyn? Ušetřete až 5000 Kč ročně!

Díky aukčním nabídkám plynu získáte neveřejnou cenu, kterou vám jiná společnost nedá. Ušetřete až 5000 Kč.
www.aukcninabidky.cz