Pohodová půjčka na bydlení: Hypotéka od FIO banky

Bydlet v novém je snem velkého množství lidí a v podstatě není důvod, proč byste si jej nemohli splnit. Tedy až na finanční prostředky, jichž nemá každý člověk dostatečné množství. Podívejme se tedy na jednu za zajímavých inovativních hypoték, které jsou na českém finančním trhu nabízeny. Najdeme ji v portfoliu společnosti Fio Bank, jež se vyznačuje maximálně propracovaným systémem internetového bankovnictví a nejrůznějších finančních produktů, jež má ve své nabídce. My se ale soustředíme na zmiňovanou hypotéku.

Hypotéka klidně i na firemní objekty

Když stavíte větší a honosnější dům, anebo řešíte vybudování sídla své vlastní společnosti, logicky přitom budete chtít získat co nejvyšší finanční sumu, která by byla schopna vaši investici pokrýt do poslední koruny. Moderní Fio Bank hypotéka dokáže nabídnout ve finální fázi až 10 000 000 korun. Jde tedy o sumu, se kterou je již možné začít investovat klidně i velké projekty pojímající výstavbu větších komplexů. Minimální částka, již si budete moci půjčit, činí celkem 300 000 korun.

Variabilní doba splatnosti a další výhody

Splácet budete moci hypotéku od Fio banky klidně i 360 měsíců. Jedná se ovšem o nejzazší termín. Většinou se doba splácení pohybuje přesně podle toho, kolik peněz si celkově půjčíte. Začíná na 60 měsících. Výhodná je i úroková sazba, kterou nemůžeme nejmenovat. Začíná na velmi příjemných 1,99 %. Vyřízení této nejlevnější hypotéky vám bude trvat pouze do 2 minut.

Zvýhodněná mimořádná splátka

Spolehnout se u této hypotéky budete moci i na LTV 85 % a v neposlední řadě i na mimořádnou splátku, která nabízí až 20 % zdarma. Bezplatné je i vedení jak úvěrového, tak i běžného účtu u zmiňované banky. Vaše úspora se díky této skutečnosti maximalizuje a vy budete moci ušetřit dost peněz.

Jak sehnat nejlevnější plyn? Ušetřete až 5000 Kč ročně!

Díky aukčním nabídkám plynu získáte neveřejnou cenu, kterou vám jiná společnost nedá. Ušetřete až 5000 Kč.
www.aukcninabidky.cz