Pojištění online u Generali se vyplatí

Pojištění v současné době patří mezi produkty, které si lze uzavřít prakticky kdekoliv. Ne každá společnost ovšem dokáže nabídnout výhodnou pojistku se vším všudy. Výbornou volbou mezi pojišťovnami je společnost Generali. Ta nabízí komplexní pojištění ve všech oblastech. Generali se řadí mezi největší pojišťovny, což ostatně potvrzuje i fakt, že hodnota jí spravovaných aktiv činí více než 460 Eur. Hovoří pro to bezesporu i široký zákaznický servis, který pokryje veškeré požadavky nejen klientů u nás. Buďme ale konkrétní a podívejme se tedy podrobněji na produkty, jež Generali nabízí.

Pojištění motorových vozidel

Pokud potřebujete pojistit váš automobil anebo motocykl či jiné motorové vozidlo, pak můžete volit u Generali z několika druhů pojištění. Základem je pochopitelně zákonné povinné ručení. Zvolit si k němu ale můžete pojištění určitých částí vozu, které jsou náchylnější k poškození. Typické je třeba pojištění čelního skla anebo pojištění odpovědnosti za škodu. Povinné ručení je nabízeno v podobách Základ, Komplet a Exkluziv. Výhodné je bezesporu i havarijní pojištění. Jestliže potřebujete pojistit více vozů, ideální volbou je pojištění celé flotily.

Komplexní cestovní pojištění

Zvolit můžete u Generali také spolehlivé cestovní pojištění, a to s celou řadou výhod. Tou první je především sleva 15% při sjednání online. Pojištění vyjde na pouhých 13 korun na jeden den. Krytí léčebných výloh je přitom stanoveno až na 3,s4 mil korun. Využít lze i slevového kódu z facebook aplikace. Pojistit si můžete i to, že se zájezd neuskuteční. Výhodné je i skupinové anebo rodinné pojištění. K dispozici je samozřejmě i asistenční služba, a to 24 hodin denně.

Další možnosti pojištění u Generali

Pokud potřebujete jakékoli jiné spolehlivé pojištění, pak máte u Generali jedinečnou šanci za skvělých podmínek. Výbornou volbou je například životní pojištění. To je u Generali maximálně variabilní a lze vybírat jak pojištění Benefit Extra, tak i kapitálové životní pojištění, pojištění na dožití anebo pojištění Family Extra pro rodinu. Z dalších pojistek jmenujme třeba i pojištění majetku anebo nemocenské pojištění.

Jak sehnat nejlevnější plyn? Ušetřete až 5000 Kč ročně!

Díky aukčním nabídkám plynu získáte neveřejnou cenu, kterou vám jiná společnost nedá. Ušetřete až 5000 Kč.
www.aukcninabidky.cz