Pojištění pohledávek ochrání vaše zakázky

Robert Čapka

Každý podnikatel má určitě různé zkušenosti s proplácením faktur za své služby anebo zboží. Většina z podnikatelských subjektů se určitě setkala s tím, že došlo ke splnění konkrétní zakázky a byla podepsána faktura, kterou ovšem nikdo nikdy neproplatil. V tomto momentu má nepojištěná firma velký problém, jelikož efektivní obrana proti neplatičům v této fázi již fakticky neexistuje. Pokud by ovšem konkrétní firma měla uzavřené pojištění pohledávek, pak by se situace měla poněkud jinak…

Pojištění pohledávek pomáhá

Uzavření pojištění pohledávek představuje efektivní možnost jak předejít tomu, že vaše firma neuvidí z již splněné pohledávky, v níž máte pochopitelně cash-flow, ani korunu. Pokud si pojištění uzavřete, pak budete mít jistotu, že se vám vrátí 85% z celkové ceny zakázky. Postup při vymáhání celkové sumy ze zakázky je totiž maximálně efektivní a vy jako vystavitel faktury své peníze za zboží dostanete zpět.

Expert Robert Čapka radí

Expert na pojištění pohledávek Robert Čapka jednoznačně hovoří o tom, že pojištění pohledávek se firmě vyplatí. Tento majitel makléřské společnosti zabývající se právě vymáháním pohledávek blíže specifikuje i to, jak se peníze v případě vymáhání vrací zpět vystaviteli faktury. Ten dostane nejprve čas, aby vymohl finanční prostředky sám. V případě, že se to nebude dařit, dojde k vymáhání ze strany pojišťovny. Jestliže částka nebude vymožena, pojišťovna bude řešit celou situaci jako pojistnou událost a peníze vyplatí.

Kde si uzavřít pojištění pohledávek?

Pojištění pohledávek nenabízí žádná ze standardních pojišťoven u nás, specializované pojišťovny ze zahraničí, které tu fungují jsou však na českém trhu jsou čtyři, Coface, Atradius, KUPEG či Euler Hermes. Gorau je makléřská společnost pana Roberta Čapky, spolupracuje se všemi těmito pojišťovnami a nabízí kvalitní servis a srovnání nabídek.

Jak sehnat nejlevnější plyn? Ušetřete až 5000 Kč ročně!

Díky aukčním nabídkám plynu získáte neveřejnou cenu, kterou vám jiná společnost nedá. Ušetřete až 5000 Kč.
www.aukcninabidky.cz