Povánoční slevy: Existují, ale nakupujte obezřetně!

Vánoce jsou již pryč a nákupní šílenství alespoň na chvíli poněkud umlklo. Tedy alespoň v médiích. Obecně platí, že lidé nakupují skoro stejně, a možná dokonce i více po svátcích. Není se čemu divit, protože obchodníci potřebují neustále prodávat a snaží se ceny výrobků stlačit co možná nejníže. Často se tak pohybují ještě v nižších relacích, než tomu bylo před Vánocemi. Ne vždy jsou ale prodejci skutečně féroví. To samé platí i v případě, že si na vámi vybraný sortiment budete muset půjčit. Proto se zaměříme na to, co všechno je třeba brát v potaz při volbě té správné půjčky.

Přesná výše přeplatku

Jestliže tedy nemáte naspořeno a potřebujete pomoct nějakou tou půjčkou, dbejte především na celkovou výši přeplatku. Ta je vyjádřena prostřednictvím RPSN, jiné úrokové sazby anebo přímo přesnou finanční částkou. Každý poskytovatel to má jinak. V každém případě byste měli ihned vědět, o jakou částku se bude jednat. Společnostem nabízejícím netransparentní podmínky se stoprocentně raději vyhněte.

Půjčí i vám?

Na tuto otázku si nemusí odpovídat bonitní klienti. Ti ale zpravidla půjčit nepotřebují. Jinými slovy, lidé nemající peníze často bohužel trápí ještě dluhy z minulosti. Právě takovýmto žadatelům vyhoví pouze rychlá půjčka bez nahlížení do registru. Ta je typická zejména pro nebankovní poskytovatele.

Volte jistotu

Že nevíte, který úvěr zvolit? Nevadí, poradíme vám. Naším tipem je Credit Limit od společnosti Ferratum Bank. Označovaný je také jako Ferratum Credit a funguje velmi podobně, jako je tomu u kontokorentu. Kdykoli můžete na základě žádosti obdržet na váš účet 35 000 korun s tím, že částku budete postupně splácet po různých vámi zvolených splátkách. Vždycky navíc hradíte pouze poplatek za čerpání částky ve výši 12,5 %. Ušetřit tak lze oproti konkurenčním malým půjčkám až 33 %.

 

Jak sehnat nejlevnější plyn? Ušetřete až 5000 Kč ročně!

Díky aukčním nabídkám plynu získáte neveřejnou cenu, kterou vám jiná společnost nedá. Ušetřete až 5000 Kč.
www.aukcninabidky.cz