Povinné ručení můžete mít opravdu levné

Uzavření povinného ručení by mělo být samozřejmostí pro všechny motoristy. Skutečnost je ale poněkud odlišná a je možné najít spousty lidí, kteří sice prokazatelně vlastní motorové vozidlo a užívají jej, nicméně povinné pojištění prostě a jednoduše neplatí. Pokud i vy mezi takovéto jedince patříte, měli byste se nad sebou zamyslet a pokusit nenajít poskytovatele povinného ručení, které jej nabídne levně a v rozsahově přijatelné podobě. Co vám tedy vlastně při neuzavření povinného ručení hrozí a jak najít nejvýhodnější pojistku na trhu? Přesně na tyto otázky naleznete v následujících řádcích odpověď.

Sankce při neplacení povinného ručení

Pojem sankce je dnes poměrně moderní, nicméně jeho skloňování v souvislosti s povinným ručením není úplně ideální. Pokud totiž povinné ručení neplatíte a nestane se vám žádná nehoda, pak rozhodně nemůže být o nějakém postihu žádná řeč. Když ale k nehodě dojde, pak se nebudete stačit divit, co se bude dít. Veškeré škody vzniklé jak na vašem vozu, tak i na motorovém vozidle účastníka nehody budete totiž hradit z vlastních finančních zdrojů. Současný výběr povinného ručení je natolik pestrý, že stojí za to si poskytovatele povinného ručení porovnat a vybrat to, které bude nejvýhodnější jak cenou, tak i krytím rizik. Porovnání povinného ručení lze řešit pohodlně v online podobě na internetu po zadání několika málo základních údajů o vašem vozidle.

I havarijní pojistka se vyplatí

Vynikající volbou každého motoristy je v každém případě i havarijní pojištění. Tato pojistka totiž pomáhá i ve chvíli, kdy není možné krýt vzniklou škodu ze stávajícího platného povinného ručení. V případě dopravní nehody budou kryty i škody, které způsobíte vy sami svým nedbalým jednáním na silnicích. Cena havarijního pojištění také nemusí být nijak výrazně vysoká.

Jak sehnat nejlevnější plyn? Ušetřete až 5000 Kč ročně!

Díky aukčním nabídkám plynu získáte neveřejnou cenu, kterou vám jiná společnost nedá. Ušetřete až 5000 Kč.
www.aukcninabidky.cz