Profesionální externí vedení účetnictví se vyplatí

logoVlastníte soukromou firmu a neustále se potýkáte s účetnictvím? Není se čemu divit, ať už se jedná o klasické nebo podvojné, vedení zabere velkou porci času. I proto se vyplatí vsadit na profesionální společnost, která se dokáže o všechno týkající se vedení účetnictví postarat. My se tedy pokusíme shrnout, o jaké činnosti se zpravidla jedná a co všechno takováto firma vyřeší za vás. Sami se přesvědčíte o tom, že zaměstnávat vlastního zaměstnance, který by řešil všechny úkony, by bylo neefektivní a neekonomické…

Rychlé a efektivní zpracování mzdy

Kompletní výpočet a zpracování mezd patří mezi poměrně zdlouhavé procesy, které k efektivnímu fungování jakékoli firmy neodmyslitelně patří. O všechny tyto úkony se externí profesionální společnost postará. Stejně tak bude spravovat a evidovat mzdové listy i evidenční listy důchodového pojištění. Zároveň je nutné připravit výplatní pásky a mzdové výplatní listiny. V neposlední řadě nelze zapomenout ani na realizaci hromadného platebního příkazu, díky němuž dojdou finanční prostředky na účty zaměstnanců. Vše musí být včasné a rychlé.

Spolehlivé vedení agendy

Velmi důležité je mimo jiné také vypracování pracovních smluv, případně dohod o provedení práce či pracovní činnosti. Všechny dokumenty musí mít předepsaný formát, s čímž je ale specializovaná firma řešící účetnictví srozuměna. Pracovníci musejí být zároveň řádně přihlášeni jak ke zdravotnímu, tak i k sociálnímu pojištění. Zároveň musejí mít odvody zanesené přímo v měsíčních mzdových listinách. V neposlední řadě je třeba myslet i na srážky daní a odvody.

Kolik vše stojí?

Cena služeb se pochopitelně odvíjí od jejich celkového rozsahu. Ideální je najít pro vedení účetnictví ceník. Podíváte-li se na nabídku společnosti Profitas.cz, zjistíte, že nabízí komplexní služby, z nichž si lze vybrat jak vedení účetnictví, tak i daňové poradenství a ostatní služby.

Jak sehnat nejlevnější plyn? Ušetřete až 5000 Kč ročně!

Díky aukčním nabídkám plynu získáte neveřejnou cenu, kterou vám jiná společnost nedá. Ušetřete až 5000 Kč.
www.aukcninabidky.cz