Profesionální myčka aut vám ušetří peníze

Každý z nás se snaží najít ve vlastní domácnosti finanční rezervy. Většinou tak činíme například u nákupu potravin anebo při platbách za energii. Jen málokdo si uvědomuje, že i zdánlivě obyčejné domácí mytí automobilu může být maximálně ztrátové. Není se přitom čemu divit! Vždyť jenom množství vyčerpané vody, drahých saponátů a také elektrické energie jasně hovoří o tom, že je lepší spolehnout se na profesionální firmu. Výborná je zejména tradiční známá síť s názvem Automyčka Express, kterou si představíme v následujících řádcích.

Expresní a precizní mytí vozů

Spolehnout se u této společnosti budete moci na vysoce kvalitní ruční mytí, které bude k vašemu automobilu co možná nejšetrnější. Zatímco automatické myčky dokážou díky nepřesně nastaveným fotobuňkám a těžkým mycím válcům napáchat nevratné škody. Ručně myté auto vypadá ve finále vždy mnohem lépe a nehrozí žádné nebezpečí jeho poškození. Automyčka Express používá mimo jiné i nanotechnologii a čištění interiéru vozu je u ní naprosto dokonalé.

Důraz na životní prostředí

Mnohé společnosti vypouštějí odpadní vody v podstatě volně do přírody podobně, jako je tomu u domácího mytí. Automyčka Express nabízí maximálně ekologický provoz, což dokladují i certifikáty dle nejznámějších norem EU – ISO 9001 a ISO 14001. Ty jednoznačně hovoří o tom, že mytí vozů je u této společnosti ekologické.

Mytí vozů kdykoli a kdekoli

Přistavit si svůj automobil můžete v kterékoli pobočce. Společnost disponuje velmi rozsáhlou sítí po celé České republice. Jednotlivé pobočky jsou přímo v největších obchodních centrech. Jmenovat bychom mohli například OC Harfa v Praze aneb OC Vaňkovka v Brně a další v Ostravě, Plzni a jiných městech. Myčka se většinou nachází v přízemí těchto center. Podle známého loga a značení ji určitě najdete i vy.

Jak sehnat nejlevnější plyn? Ušetřete až 5000 Kč ročně!

Díky aukčním nabídkám plynu získáte neveřejnou cenu, kterou vám jiná společnost nedá. Ušetřete až 5000 Kč.
www.aukcninabidky.cz