Profesionální skartace dokumentů se vyplatí

Potřebujete se ekonomicky, ekologicky a především šetrně zbavit většího množství dokumentů? Pokud ano, vsaďte všechno na profesionální služby v této oblasti. Výbornou volbou je společnost Ekoskart, která se touto problematikou zabývá. My se v následujících řádcích budeme soustředit kompletně na její služby a poukážeme si na výhody, jež s sebou profesionální skartace dokumentů Praha nese.

Komplexní likvidace jakýchkoli dokumentů

Profesionální skartace dokumentů pochopitelně pojímá likvidaci listů papíru aneb bloků či knih. V současnosti jsou ovšem data zanesena především elektronicky, a to hlavně na nejrůznějších nosičích typu DVD či DC anebo ještě na starých disketách. Vše je často třeba zlikvidovat a v domácím prostředí byste si takovýmto úkonem poradili jen velmi složitě. Podobný problém by nastal i se zalisovanými důležitými dokumenty, mezi které patří občanské průkazy, pasy a další. U Ekoskartu si můžete být jisti zcela ekologickou likvidací veškerých dokumentů a naprostou diskrétností.

Velkokapacitní skartovačka si poradí

Veškerá likvidace je realizována na vysoce výkonné profesionální velkokapacitní skartovačce HSM FA 500.2. Ta nabídne možnost výstupní velikosti částic stanovenou na 6×40 až 53 mm. Přesné normy NBU zabraňují uvádění přesného rozměru výstupní velikosti částic. Pokud potřebujete skartovat velké množství dokumentů, můžete klidně využít i možnosti jejich přepravy z původního místa tam, kde budou zlikvidovány. Při procesu skartace můžete být přítomni a na veškerou činnost dohlížet, což ještě více podpoří maximální průhlednost celého procesu. Vystaven bude samozřejmě také protokol o ekologické likvidaci. Pytle, bedny a šanony vám budou vráceny v původním stavu nazpět. Velkou výhodou je pochopitelně také velmi nízká cena celého procesu. Ušetříte tak nemalé finanční prostředky.

Jak sehnat nejlevnější plyn? Ušetřete až 5000 Kč ročně!

Díky aukčním nabídkám plynu získáte neveřejnou cenu, kterou vám jiná společnost nedá. Ušetřete až 5000 Kč.
www.aukcninabidky.cz