Provident nabízí zajímavé půjčky

Nebankovní půjčky se v posledních letech poměrně rozšířily prakticky do celého světa a u nás se stávají čím dál tím oblíbenějšími. Půjčit si peníze lze od celé řady nebankovních společností. Ne všechny jsou ale spolehlivé a dokážou nabídnout férové podmínky. Pokud chcete mít jistotu, pak je výbornou volbou společnost Provident, která má dlouholeté zkušenosti s nabízením půjček a dalšími finančními službami. Jaká tedy vlastně tato společnost je a jaké produkty nabízí?

Půjčky s tradicí

Společnost Provident Financial má poměrně dlouholetou historii, jelikož byla založena již v roce 1880 ve Velké Británii. Do České republiky přišla v roce 1997. V současné době má již v České republice 1 000 000 spokojených zákazníků. Půjčky u Providentu využívají tito lidé hned z několika důvodů, které níže popíšeme.

Výhody půjček Provident

Hlavních plusů půjček je hned několik. V první řadě nabízí Provident půjčky v maximálně korektní a průhledné podobě. Zákazník tak na první pohled ví, jaké jsou základní charakteristiky půjčky a může si tak jasně ověřit, jakým způsobe bude splácet a kolik peněz nakonec přeplatí. Provident podporuje odpovědné půjčování. Ostatně v soutěži o nejetičtější půjčování zvítězil jak v roce 2011, tak i o rok později. V České republice působí více než 3000 zástupců této společnosti, takže klient má doslova osobní servis se vším všudy.

Charakteristika půjčky Provident

V současné době nabízí půjčka od Provident v maximu až 80 000 korun. Půjčit si můžete prakticky kdykoli, jelikož se jedná o online půjčku. Základní cena úvěru je stanovena na 4 000 korun. Peníze dostanete na ruku do 48 hodin. Půjčka je naprosto jednoduchá a pohodlná. Vy sami nebudete muset kromě vyplnění žádosti dělat vůbec nic. Zástupce Providentu vám peníze doručí na ruku až k vám domů.

Jak sehnat nejlevnější plyn? Ušetřete až 5000 Kč ročně!

Díky aukčním nabídkám plynu získáte neveřejnou cenu, kterou vám jiná společnost nedá. Ušetřete až 5000 Kč.
www.aukcninabidky.cz