Smart půjčka pod drobnohledem

dollar-544956_1280Budete-li hledat mezi nebankovními půjčkami některý z výhodných produktů, zcela jistě mezi ně bude patřit také Smart půjčka. Jedná se o úvěr, který je poskytován v rozmezí od 5000 do 70 000 korun. Pokud nedosáhnete na půjčku u banky, pak vám nabízí ideální možnost získání finančních prostředků v co možná nejkratším časovém intervalu. Doba splatnosti je přitom stanovena v rozmezí od 13 do 16 měsíců. Peníze jsou poskytovány i lidem majícím záznam v registru dlužníků.

Hlavní výhody Smart půjčky

V první řadě je Smart půjčka výhodná zejména tím, že dokáže nabídnout finanční prostředky každému člověku. I přesto, že vás odmítnou banky a jiné finanční instituce, můžete mít hotovost, s níž budete disponovat kdykoli, když to bude zapotřebí. Výhodné je i to, že na první půjčku získáte až 70 000 korun, což se u mnoha konkurenčních společností říct nedá. Většina úvěrů se omezuje napoprvé pouze na nějakou nízkou sumu. Až si vás jako klienta daná společnost prověří, můžete se dostat klidně i na vyšší cílovou částku. Samozřejmostí je i diskrétnost, kdy konkrétní zaměstnanec poskytovatele přinese finanční částku v hotovosti přímo na vaši adresu. Například Cofidis půjčka a jiné úvěry tuto možnost nenabízejí.

A co nevýhody?

Fakticky jakákoli hotovostní půjčka má pochopitelně i spousty nevýhod. U Smart půjčky je třeba uvést jako první fixní dobu trvání půjčky, a to buď 13, nebo 16 měsíců. Dále je nutné upozornit na vyšší RPSN. Jestliže disponujete minimální bonitou, musíte brát v potaz, že bude nezbytná osoba spolužadatele. Uvést je nutné také adresu trvalého bydliště, kam vám obchodní zástupce poskytovatele doručí hotovost. Dalšími podmínkami je aktuální zaměstnání. Jste-li bez práce, pak nemáte šanci na půjčku dosáhnout. To samé platí i pro případ exekuce. Té je třeba se také vyvarovat. Smart půjčka totiž pro takovéto žadatele určena není.

Jak sehnat nejlevnější plyn? Ušetřete až 5000 Kč ročně!

Díky aukčním nabídkám plynu získáte neveřejnou cenu, kterou vám jiná společnost nedá. Ušetřete až 5000 Kč.
www.aukcninabidky.cz