SMS půjčka nabízí zajímavé možnosti

1022222_www_1Půjčky lze dnes najít v různých podobách a výjimkou není ani možnost půjčení si finanční hotovosti přes mobilní telefon. SMS půjčky si i v našich podmínkách vybudovaly poměrně silnou pozici a není problém jich využít. Mnozí lidé zastávají názor, že tento typ půjček není příliš výhodný a že je ideálnější půjčit si jiným způsobem. Určitě tomu tak být ale nemusí. Záleží pochopitelně na tom, na kterého poskytovatel SMS půjčky vsadíte a jaké budou podmínky konkrétní půjčky. Podívejme se tedy na charakteristiky této půjčky a její výhody a nevýhody.

Co vlastně nabízí SMS půjčka?

SMS půjčka je speciálním produktem, který má tradici v zahraničí. Původně byla SMS půjčka označována jako Finská půjčka. O Finské půjčce si můžete přečíst více na stránce https://cs.wikipedia.org/wiki/Finsk%C3%A1_p%C5%AFj%C4%8Dka. Logicky se tak stalo na základě jejího příchodu ze severských zemí. Oblíbená je ale půjčka přes SMS také třeba v Lotyšsku anebo Estonsku. SMS půjčka nabízí zejména rychlé půjčení finanční hotovosti na základě poslání krátké textové zprávy na požadované telefonní číslo. Přesto se ale soustřeďme na výhody a nevýhody těchto půjček.

Výhody SMS půjčky

Za hlavní výhodu SMS půjčky je považován fakt, že do několika hodin můžete mít u sebe požadovanou finanční sumu. Celé půjčení se obejde bez zbytečných administrativních úkonů. Půjčit si peníze budete moci z pohodlí vašeho vlastního domova. K získání této půjčky není zapotřebí ani dokladování vlastních příjmů. Samozřejmostí je i fakt, že se poskytovatel půjčky nebude dívat do registru dlužníků. SMS půjčka si nevyžaduje ani ručitele, který by ji zajistil.

Nevýhody SMS půjčky

Pokud nejste zvyklí na krátkodobé splácení, pak pro vás tento typ půjčky není ideální. Splatnost se u SMS půjčky pohybuje v rozmezí od 14 do 30 dní. Nepříjemný může být i relativně vyšší úrok. Samozřejmostí je u této půjčky i věková hranice 18 let. Neplnoletý člověk si půjčit nemůže. Zapomenout nelze ani na ohraničenou sumu, již si můžete půjčit.

Jak sehnat nejlevnější plyn? Ušetřete až 5000 Kč ročně!

Díky aukčním nabídkám plynu získáte neveřejnou cenu, kterou vám jiná společnost nedá. Ušetřete až 5000 Kč.
www.aukcninabidky.cz