Speciální kreditní karty Citibank

Společnost Citibank patří mezi nejvýznamnější hráče na poli bankovních domů na celém světě. Svým klientům nabízí velké množství různých produktů, které jistě stojí zato využít. Jednou z nejzajímavějších možností využití služeb společnosti Citibank jsou karty, které tato společnost vydává.

Je jich hned několik a většina z nich se vyznačuje zcela specifickými vlastnostmi, které přinášejí klientům Citibank velké výhody. Pokud bychom měli udělat nějaký přehled platebních kreditních karet společnosti Citibank, pak lze začít asi nejrozšířenější z nich. Její kreditní karta Citi Life. Ta nabízí především výhodu v podobě slevy ve výši 2% na jakýkoli nákup u obchodníka. To samé platí i u nákupu u některého ze smluvních partnerů společnosti Citibank. Tady již ale sleva stoupá na velmi příjemných 25%. Veškeré slevy jsou vypláceny v podobě takzvaných Citi Life prémií. Už při online registraci a objednání si Citi Life karty získává člověk prvních 250 těchto prémií a poté, co uskuteční do 30 dnů nákup, může obdržet dalších 250 Citi Life prémií.

Výbornou volbou mezi kartami u společnosti Citibank je i kreditní Billa karta. Věrnostní programy mnohých společností se neustále rozrůstají a společnost Billa nezůstává v tomto ohledu nijak pozadu. Společně s Citibank nabízí kreditní Citi Billa kartu, která ještě více pomáhá klientům Citibank a zároveň zákazníkům řetězce Billa ušetřit. Nákup na více než 200 filiálkách společnosti Billa je bonifikován 3% vysokým bonusem při každém nákupu u společnosti Billa. Tento bonus může u větších nákupů činit poměrně hodně peněz. Zajímavá kreditní karta Citibank je mimo jiné i Shell Mastercard. Tato kreditka je vynikající hlavně pro ty, kteří tráví velké množství času ve svém automobilu a ujedou hodně kilometrů. Pohonné hmoty u společnosti Shell mohou majitele Shell Mastercard čerpat až z 5% vysokou slevou. Měsíční úspora může dosahovat na 500 korun v maximu. Samozřejmostí je i vysoký kreditní limit a v neposlední řadě také 55 dnů trvající bezúročné období podobně jako i u ostatních karet vydávaných společností Citibank.

Jak sehnat nejlevnější plyn? Ušetřete až 5000 Kč ročně!

Díky aukčním nabídkám plynu získáte neveřejnou cenu, kterou vám jiná společnost nedá. Ušetřete až 5000 Kč.
www.aukcninabidky.cz