Spořicí účet od AXA Bank

Spořící účet AXA se na trhu může cítit již jako veterán. Uběhly totiž již více než dva roky od chvíle, kdy získal ocenění  „Zlatá koruna“ jako novinka roku 2010. Od té doby mohl pevně zapustit kořeny v povědomí  finančního světa. Další ocenění získal spořící účet AXA rovněž v roce 2011.

Čím tento účet zaujal porotce soutěže?


První předností, na kterou se dá upozornit je míra úročení vašich finančních prostředků, kterou vás účet potěší. Dlouhodobě nabízí jedno z vyšších zúročení na českém trhu mezi spořícími účty, aktuálně je to 1,7 % p.a. je druhá nejvyšší cifra. K této lákavé úrokové sazbě se připojuje bezplatné založení a vedení účtu. Spořící účty a aktuální úrokové sazby můžete najít v rámci projektu Spořící účty srovnání.

Všechny odchozí a několik příchozích plateb též můžete vyřídit, aniž byste se mračili nad mizícími korunami z vaší kapsy.  Jak je již víceméně standardem, k spořícímu účtu  AXA Bank vám zaměstnanci této firmy do ruky vloží ještě zadarmo platební kartu VISA Electron. S ní budete mít přístup ke svým financím jak zde v Česku tak za hranicemi.

Další již běžně přidávanou hodnotou účtu je jeho snadná ovladatelnost pomocí internetového i telefonického bankovnictví. Účet si můžete rovněž okamžitě založit přes internet.

 

 

Jak sehnat nejlevnější plyn? Ušetřete až 5000 Kč ročně!

Díky aukčním nabídkám plynu získáte neveřejnou cenu, kterou vám jiná společnost nedá. Ušetřete až 5000 Kč.
www.aukcninabidky.cz