Tipy na výhodné půjčkové promo akce – první půjčka zdarma

Zájemce o půjčku si musí v první řadě uvědomit, že půjčováním peněz se zavazuje, mnohdy i na delší období. Někdy jde o nemalou částku. Velmi důležité je proto porovnávat a nevzít si hned první úvěr, který je mu nabídnut.

První půjčka zdarma

Úplně nejlepší by bylo kdybychom si mohli půjčit a splatili bychom přesně tolik, kolik jsme dostali. V takovém případě tuto půjčku nazýváme bezúročná půjčka. Můžeme ji s klidem nazvat i nejvýhodnější půjčka. O bezúročnou půjčku se může jednat např. O splátkový prodej, kdy za zboží zaplatíte jen jeho cenu bez navýšení nebo o krátkodobé půjčky do výplaty, zpravidla do částky 5000 kč. Jako bezúročnou půjčku můžete využívat i kreditní karty, které nabízejí bezúročné období (obvykle 45 dní). Toto období je limitováno datem provedení transakce a datem konce bezúročného období. Některé banky mají podmínku do data konce bezúročného období uhradit celou částku provedené transakce. Kreditní kartu můžete využít také jako první půjčku zdarma, kdy vše do konce bezúročného období vrátíte a kartu nadále nevyužijete nebo ji můžete používat opakovaně.

Jednou z půjček nabízející první půjčku zdarma je půjčka Zaplo. Zaplo půjčku můžete získat jako nový zákazník do výše 5000 kč. Aby jste měli půjčku zdarma, musíte ji vrátit ve stanoveném termínu do 30 dní. Pokud této nabídky využijete, nezaplatíte ani korunu navíc.

O půjčku si požádáte pomocí vyplnění online formuláře, poté převedete 1 kč na účet společnosti pro ověření. Zavolá vám operátor a poté už jen vyčkáte schválení vaší půjčky. Po schválení máte peníze do 15 minut na vašem účtu. Půjčka Zaplo je snadná a rychle vyřízená. Stačí vám pouze platný občanský průkaz. Nemusíte dokládat váš příjem, není nahlíženo do registrů. Kromě ověřovacího poplatku, který jsme již zmínili, neplatíte žádné poplatky předem. Zaplo půjčka má jasně stanovené podmínky. U žádosti ihned víte, kolik vám půjčíme a kolik musíte vrátit. Pokud jste s půjčkou spokojeni, můžete si půjčit další peníze do výše 7500 kč.

Další výhodná nebankovní půjčka Tommy Stachi je zde pro zákazníky, kteří se z nějakého důvodu nechtějí ucházet o půjčku v bance. Tommi stachi půjčku získáte na pobočce nebo na vlastní bankovní účet. Stačí podepsat smlouvu, kterou vám doveze kurýr až domů a do 24 hodin jsou peníze u vás. K vyřízení půjčky musíte doložit příjem alespoň 10 000kč, dva doklady totožnosti, výpis z účtu. Nevadí záznam v registru, ale nesmíte mít exekuci. O půjčku mohou požádat nejen zaměstnanci, ale také začínající osvč, matky na mateřské dovolené či osoby pobírající sociální dávky pravidelně. Tommi Stachi půjčka je bez účelová a nikdo se nebude ptát na co půjčku využijete. Můžete ji použít na zaplacení účtů, koupi nového nábytku či dovolené. Tommi Stachi půjčka je snadno dostupná. Smlouva je jasná a stručná. Před jejím uzavřením vám je vždy sděleno, kolik musíte vrátit celkem. Můžete si vybrat splatnost 12 či 18 měsíců. Pokud půjčku splatíte dřív, nezaplatíte žádnou pokutu za předčasné splacení.

Jak sehnat nejlevnější plyn? Ušetřete až 5000 Kč ročně!

Díky aukčním nabídkám plynu získáte neveřejnou cenu, kterou vám jiná společnost nedá. Ušetřete až 5000 Kč.
www.aukcninabidky.cz