Tommy Stachi půjčka a charakteristika

Hledáte nebankovní půjčku a nevíte, na kterého poskytovatele byste se měli obrátit? Pokud ano, rozhodně se vyplatí zvolit některou společnost, která již dokázala v minulosti realizovat velké množství úvěrů a vyznačuje se zkrátka zajímavými charakteristikami. My se v následujících řádcích soustředíme na půjčku Tommy Stachi, která se řadí mezi poměrně často diskutované produkty. Není se čemu divit, nabízí finanční prostředky za poměrně benevolentních podmínek. V čem tedy tkví její výhody a nevýhody?

Základní charakteristika úvěru

V první řadě je třeba předznamenat, že se i tento úvěr řadí mezi velmi rychlé půjčky nebankovního charakteru. Samotný poskytovatel působí v České republice již od roku 2004 a má za sebou tak poměrně dlouhodobou a pestrou historii. K dispozici jsou půjčky ve výši pohybující se od 5000 až po 100 000 korun.  Celková výše, kterou budete potřebovat, je již pouze na vás samotných. Tommy Stachi půjčka se vám dokáže bez větších problémů plně přizpůsobit a vy si budete moci celou situaci vymodelovat dle potřeby. Splatnost úvěru se většinou pohybuje v rozmezí 24 měsíců. Opět je vše individuální a odbíjí se od domluvy zprostředkovatele a dlužníka.

Hlavní výhody půjčky Tommy Stachi

S výhodami bychom mohli začít u alternativ splácení. Splácet můžete buď bankovním převodem, anebo klasickou hotovostní platbou na některé z poboček zmiňované společnosti. Jinak ale není problém provést i hotovostní vklad na účet anebo poštovní poukázkou. Půjčky ihned na ruku nejsou zkrátka žádnou výjimkou. Půjčku dostanete i tehdy, když jste v důchodě. Celková výše vaší renty musí přesahovat částku 10 000 korun.

Nevýhody půjčky Tommy Stachi

Je jasné, že úvěr nemusí být pro všechny úplně výhodný. Vyznačuje se i některými negativními hodnoceními podobně jako půjčka 70 000 Kč. Jmenovat z nich můžeme třeba vysoké RPSN, popřípadě to, že si nemohou půjčit cizinci.

Jak sehnat nejlevnější plyn? Ušetřete až 5000 Kč ročně!

Díky aukčním nabídkám plynu získáte neveřejnou cenu, kterou vám jiná společnost nedá. Ušetřete až 5000 Kč.
www.aukcninabidky.cz